Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Bigjoy Sports BIGMASS Gainer GH FACTORS 5000 gr Mix4 kg - 7 kg - Gainer
Bigjoy Sports BIGMASS Gainer GH FACTORS 5000 gr Mix4 kg - 7 kg - Gainer
Bigjoy Sports BIGMASS Gainer GH FACTORS 5000 gr Mix4 kg - 7 kg - Gainer

Bigjoy Sports BIGMASS Gainer GH FACTORS 5000 gr Mix (Gh5000Mix)

Marka : BigJoy
Para Puan : 250
Fiyat : ₺1.550,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.395,00(KDV Dahil)
₺1.395,00 'den başlayan taksitlerle

Bigjoy Sports BIGMASS Gainer GH FACTORS 5000 gr Mix

Bigjoy Sports BIGMASS Gainer GH FACTORS 5000 gr Mix

Son Kullanma Tarihi: 05/2026

 

Kalıcı ve temiz gelişimBigmass GH Factors, gainer kategorisini baştan aşağı değiştiren, zengin ve eşsiz formüle sahip bir üründür. Hacim kazanmanız için karbonhidrat ve proteine ek olarak arjinin, ornitin, lizin, glutamin, çinko, magnezyum, tribulus, kafein, B6 vitamininden oluşan bir karışıma sahiptir.

Eğer kilo artışı sağlamak ve hacim kazanmak istiyorsanız, günlük kalori hedefini karşılamalısınız. Pek çok kişi için makroları (protein ve karbonhidrat gibi ana besin öğeleri) tutturmak zorduk. Gainer’lar burada devreye girer ve sporculara hem antrenman öncesinde ve sonrasında oluşan acil enerji açığını tamamlar hem de kas kazanımına destek olur.

Yüksek biyo yararlanımServisi 200-300 gram olan gainer’lardan vücudunuz yeteri kadar yararlanamaz. İçtiğiniz ürün, sindirilmeden atılır. Bu yüzden Bigmass GH Factors’ın 1 servisi 100 gramdır. Bu sayede maksimum biyoyararlanım sunar.

1 servisinde 79 gram karbonhidrat ve 20 gram protein sunar. Bigmass GH Factors sofra şekeri (sakkaroz) ya da dekstroz içermez. Karbonhidratın tamamı maltodekstrinden gelmektedir.

Hacim Kazanmanıza
yardımcı GH FaktörlerArjinin, ornitin ve lizin amino asitlerinin büyüme hormonunu desteklediğine dair pek çok araştırma bulunmaktadır.

Glutamin, yıpranan kasların tamirinde büyük rol oynayan ve vücuttaki amino asit havuzunun büyük çoğunluğunu oluşturan amino asittir.

Çinko da kas gelişimi için elzem öneme sahip bir mineraldir. Araştırmalar büyüme hormonunu sağlıklı seviyelerde tutmaya yardımcı olduğunu göstermektedir. Çinkonun bir diğer faydası da serbest radikaller ile savaşarak bağışıklık sistemini desteklemesidir.

Tribulus (demirdikeni bitkisi) vücuttaki erkeklik hormonu seviyelerini doğal olarak artırma yeteneğine sahip olan kimyasallar açısından son derece zengindir. Tribulus ayrıca cinsel işlev bozukluğundan yakınan erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Nasıl Kullanılır?1 servisi (2 ölçek) antrenmandan sonra 30 dakika içerisinde 300-500 ml su/süt ile kullanabilirsiniz. Eğer antrenman temponuz yüksek, kilo açığınız fazla ise antrenmandan önce ve sonra birer servis (günde 4 ölçek) alabilirsiniz.

GH Factors Mix Flavors’un içinde 3 farklı aroma (çikolata, çilek ve muz aromaları) ayrı ayrı bulunmaktadır.
Bu sayede her seferinde farklı bir aroma kullanma imkanınız olur.
Çikolatadan 20, çilek ve muzdan 15 servis içermektedir.

 

Ürün Tipi
Kilo + Kas Kütlesi Takviyesi
İçerik Tipi
Toz
Menşei
Türkiye
T.E.T.T.
05/2026
Etiketler
Bigjoy, Karbonhidrat, Gainer,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR