BigJoy Creabig %100 Pure Creatine 300 gr (GC01464)

Marka : BigJoy
Para Puan : 4
Fiyat : ₺68,00

BigJoy Creabig %100 Pure Creatine 300 gr

BigJoy Creabig %100 Pure Creatine 300 gr 

Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir. Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP?ye dönüştürür.

Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde kreatin, hacim artışı kazanmak isteyen sporcuların en sık kullandığı takviyelerden biridir.  

BIGJOY Creabig, %100 saf formda kreatin içerir.

BIGJOY Creabig toz formdadır ve aroma içermez. 1 ölçeği 5 gramdır ve 5 gram kreatin içerir.

BIGJOY Creabig, her kutusunda 60 servis sunar.

Kullanımı:

BIGJOY Creabig?i gün içrisinde veya  antrenman sonrasında 1 ölçeği su ya da tercih ettiğiniz bir içeceği karıştrarak kullanabilirsiniz. 
 


%
Günlük Değer** 
Servis Miktarı: 5 Gram(1 Ölçek)  
Servis Sayısı: 60  
Kreatin Monohidrat5000 mg**
   

 SKT: 11/2020

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

Ürün Tipi
Kreatin
Ürün Formu
Toz
Hedef
Performans
Ürün Miktarı
251 gr - 300 gr
Servis Sayısı
51 - 60
Menşei
Türkiye
Son Tük. Tarihi
11/2020
Etiketler
Bigjoy,