BigJoy Cla Big 1100mg 99 Kapsül (GC01549)

Marka : BigJoy
Para Puan : 5
Fiyat : ₺89,00

BigJoy Cla Big 1100mg 99 Kapsül

BIGJOY CLABIG 1100MG 99 Kapsül

 

Bigjoy Clabig 1100mg Nedir? Faydaları Nelerdir?

CLA, (konjuge linoleik asit) omega 6 ailesine dahil olan bir çeşit yağ asididir. CLA, insan vücudu tarafından üretilemez; tam yağlı süt, tereyağı, dana ve koyun eti gibi besinlerden elde edilir. Ancak günümüzde hayvanlar suni yem ile beslendiği için gıdalardan aldığımız CLA miktarı yok denecek kadar azdır.
Yapılan araştırmalar CLA eksikliğinin kilo alımına yol açan faktörlerden biri olduğunu göstermektedir. CLA takviyesi, özellikle karın bölgesindeki yağlanmayı azaltmaya yardım eder ve kilo kontrolünü kolaylaştırır.

Her kapsül 1000 mg CLA içerir.

Nasıl Kullanmalısınız?
Yemekler ile birlikte günde 3 kez 1 kapsül tüketebilirsiniz.

Son Kullanma Tarihi: 12/2019

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

Kaç Günlük
30-33
İçerik
Cla
Ürün Form
Kapsül
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
Bigjoy,