Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

BigJoy Caffeine Plus+ 100 Kapsül KafeinEnerji
BigJoy Caffeine Plus+ 100 Kapsül KafeinEnerji
BigJoy Caffeine Plus+ Kafein 100 KapsülGC01871

BigJoy Caffeine Plus+ 100 Kapsül Kafein (GC01871)

Marka : BigJoy
Para Puan : 60
Fiyat : ₺330,00(KDV Dahil)

BigJoy Caffeine Plus+ 100 Kapsül

BigJoy Caffeine Plus+ 100 Kapsül

Son Kullanma Tarihi: 06/2026

Bigjoy Kafein Nedir?

Bigjoy Caffeine, her kapsülde 200 mg kafein içeren besin takviyesidir. Kafein ihtiyacını karşılamanın pratik alternatifidir. Her kapsülde 1 fincan filtre kahveden daha fazla kafein içerir (1 fincan filtre kahve 150-200 mg kafein içerir).

Peki kafeini hap olarak almanın avantajları nelerdir? Öncelikle diğer kahve kaynaklarına göre çok daha ekonomiktir. Çantanızda, vitamin kutunuzda kolaylıkla taşıyarak istediğiniz yerde istediğiniz anda tüketebilirsiniz. Üstelik şeker ve yağ içermediği için beslenme programınızı bozmaz. Formu itibari ile hızlı ve kolay emilir.  

Kimler kullanabilir?
Kafeinin en bilinen faydası uykusuzluk ve yorgunluk halini azaltması ve dikkati artırmasıdır. Bu yüzden özellikle iş yerinde çalışanlar ve öğrenciler tarafından sıklıkla kullanılır. Örneğin öğle yemeğinden sonra bastıran uyku hali ile mücadele etmek için, mesaiye kaldığınızda daha efektif çalışmak için ya da sınavlara çalışırken bilişsel performansı artırmak için kullanabilirsiniz.

Kafeinin sadece bilişsel değil, fiziki performansı artırdığına dair de çok güçlü kanıtlar bulunmaktadır. Kafein antrenmanda aerobik ve anaerobik performansı arttırmaya yardımcı olabilir. Bu da daha fazla set ve tekrar sayısı, daha yüksek ağırlıklar ve dayanıklılık sporlarında örneğin bisiklet ya da koşuda daha uzun mesafeler demektir.

Kahve ayrıca bazal metabolizma hızını arttırmaya yardımcı olabilir. Metabolizma hızının artması demek daha fazla kalori ve daha çok yağ yakımı anlamına gelir.

Nasıl kullanılır?
Spor ile kullanacaksanız antrenmandan 30 dakika önce, yorgunlukla mücadele etmek için kullanacaksanız kahve tüketme ihtiyacı hissettiğiniz zaman 1 kapsülü 1 bardak su ile tüketebilirsiniz.

Kullanım bilgisi
Yüksek miktarda kafein içeren takviye edici gıdaları, çocuklar ve hamileler ve emziren annelerin kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Kalp hastalığı, karaciğer hastalığı ve diyabet gibi problemleri olan kişilerin kafein tüketmesi tavsiye edilmemektedir.

 

 

 

Ürün ID: 778

 

Ürün Tipi
Kafein
İçerik Tipi
Kapsül
Hedef
Performans
Servis Sayısı
91 - 100
Menşei
Türkiye
T.E.T.T.
06/2026
Etiketler
Bigjoy, Caffeine, Kafein,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR