Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

BigJoy Beta Alanine Powder 300 Gr
BigJoy Beta Alanine Powder 300 Gr
BigJoy Beta Alanine Powder 300 Gr

BigJoy Beta Alanine Powder 300 Gr (GC01509)

Marka : BigJoy
Para Puan : 100
Fiyat : ₺430,00(KDV Dahil)

BigJoy Beta Alanine Powder 300 Gr

 BigJoy Beta Alanine Powder 300 Gr

 Son Kullanma Tarihi: 

Beta alanin nedir?
Beta alanin, preworkout ürünrlerinde de bulunan, antrenman performansınızı yukarı taşımanıza yardım eden bir amino asittir. Yapılan araştırmalarda beta alanin kullanan sporcuların, kullanmayanlara göre yorulmadan daha uzun süre antrenman yapabildiklerini göstermektedir. Beta alanin ayrıca kas dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. 

BIGJOY® BetaAla Powder, Türkiye’deki ilk ve tek saf beta alanin içeren ürünüdür. BIGJOY® BetaAla Powder, şeker ve aroma içermez. Her posiyonu 3000 mg saf beta alanin bulunur.

Beta alanin sadece vücut geliştirme, fitness ile uğralan sporcular tarafından değil koşu, bisiklet, triatlon gibi farklı spor dallarından sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Beta alaninin aerobik kapasiteyi de artırmaya destek olduğunu, bisiklet ve koşu gibi sporlarda sprint performansını desteklediği yönünde pek çok araştırma mevcuttur.

Kullanım bilgisi
Bir porsiyonu (1 çay kaşığı) 250 ml içecek ile karıştırarak tüketiniz. BIGJOY® BetaAla Powder, %100 saf bir ürün olduğu için aroma içermez. Aromalı bir içecek ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Toplamda günde iki porsiyon tüketebilirsiniz. 

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 180

 

Ürün Tipi
Pre-Workout
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Performans
Ürün Miktarı
251 gr - 300 gr
Servis Sayısı
91 - 100
Menşei
Türkiye
Etiketler
Bigjoy, Beta Alanin,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR