Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Bigjoy Bcaa GO! 10gX21 adetBCAA
Bigjoy Bcaa GO! 10gX21 adetBCAA

Bigjoy Bcaa GO! 10gX21 adet (GC01861)

Marka : BigJoy
Para Puan : 60
Fiyat : ₺370,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺333,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681571350590

Bigjoy Bcaa GO! 10gX21 adet

 Bigjoy Bcaa GO ! 10gX21 adet

Son Kullanma Tarihi : 06/2025

 Amino asitler şimdi tekli pakette!

Bigjoy farkı ile şimdi BCAA, kreatin, arjinin ve glutamin dünyada ilk defa tekli pakette. Yani artık besin desteğini shaker içinde taşımak zorunda değilsiniz. Tekli paketleri çantanızda, cebinizde ya da iş yerinde çekmecenizde kolaylıkla saklayabilir, antrenman öncesinde ve sonrasında pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

BCAA'nın faydaları nedir?
BIGJOY BCAAPro toz formunda bir BCAA ürünüdür. BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandırdığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

BCAA tekli pakette
BIGJOY BCAAPro GO tekli paketler halindedir. Bir kutuda 21 tekli paket vardır. Her paket bir servise eşittir ve 4:1:1 BCAA oranına sahip 6000 mg BCAA sunar.

Lösin oranı çok yüksektir. Her servisinde 4000 mg lösin amino asidi bulunur. Lösin amino asidi, BCAA’ları oluşturan üç amino asit içerisinde anabolik etkiye sahip, yani kas parçalanmasını azaltan en önemli amino asittir.

BIGJOY BCAAPro, orman meyveleri aroması ile benzersiz bir lezzete sahiptir.

Ne zaman kullanılır?
Başlangıç seviyesinde, antrenmandan 20-30 dakika önce ya da antrenman sırasında 1 paket kullanabilirsiniz. İlerleyen seviyelerde antrenmandan önce, antrenman sırasında ve antrenmandan sonra olmak üzere 3 paket kullanabilirsiniz.  

 

 

Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:1 paket (10 gr)
Porsiyon Sayısı:21 Porsiyon Sayısı:21
Her Porsiyon İçin Miktar Her Porsiyon İçin Miktar
L-İzolösin 1000 mg L-İzolösin 1000 mg
Enerji 25 kcal Enerji 25 kcal
Yağ 0 gr
 

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 227

 

Ürün Tipi
BCAA
İçerik Tipi
Toz
T.E.T.T.
06/2025
Etiketler
Bigjoy, Bcaa,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR