Weider Protein 80 Plus Protein Tozu 2000 gr
Weider Protein 80 Plus Protein Tozu 2000 gr

.Weider Protein 80 Plus Protein Tozu 2000 gr (GC01392)

Marka : Weider
Para Puan : 13
Fiyat : ₺235,00(KDV Dahil)

Weider Protein 80 Plus Protein Tozu 2000 gr

 Weider Protein 80 Plus Protein Tozu 2000 gr

 
Ürün Özellikleri

Weider Protein 80 Plus yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak üretilmiş protein tozu karışımıdır. Toz formda ve 2000 gram olan ürün toplam 67 servis içerir.

Weider Protein 80 Plus servis başına 25 gram protein karışımı içerir. Kazein (%58), whey (%19), süt protein izolesi (%16) ve yumurta akından (%3) oluşan supplement, düşük karbonhidrat ve yağ oranına sahiptir. 

Weider Protein 80 Plus farklı zaman salınımlarına sahip proteinler sayesinde çok yönlü bir protein tozu olup, farklı zamanlarda kullanılabilir. Kazein içeriği sayesinde gece kullanımına uygun olan protein tozu,
 whey protein içeriği sayesinde antrenman sonrası yada günün herhangi bir saati kullanılabilir. Yüksek protein içeriğine sahip süt protein izolesi sayesinde antrenman sonrası ihtiyacınız olan proteini
karşılamanıza yardımcı olabilir.
Ayrıca içerdiği yumurta akı proteini ile yüksek bir amino asit profiline sahiptir ve yüksek biyoyararlanıma sahiptir. 

 

Kullanımı: Weider Protein 80 Plus 2000 gr, bir servisi iki ölçek olup 30 gramdır. İki ölçek 30 gram ürünü 300 ml su ile karıştırarak tüketiniz.

SKT:

 
  

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 503

Ürün Tipi
Protein Tozu
Ürün Formu
Toz
Hedef
Kas Artışı
Ürün Miktarı
1501 gr - 2000 gr
Protein İçeriği
Whey Protein
Kullanım Zamanı
Antrenman Öncesi
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
Protein Tozu,