Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

WeCollagen Tip 1-2-3 Toz Kolajen 300grKolajen (Collagen)
WeCollagen Tip 1-2-3 Toz Kolajen 300grKolajen (Collagen)

.WeCollagen Tip 1-2-3 Toz Kolajen 300gr (Wecollagen)

Marka : WeCollagen
Para Puan : 40
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 8696663500180

WeCollagen Tip 1-2-3 Toz Kolajen 300gr

WeCollagen Tip 1-2-3 Toz Kolajen 300gr

 

WeCollagen®, normal cildin, saçın, tırnakların ve bağ dokuların korunmasına katkıda bulunur.

✓ Türkiye’nin ilk ve tek FDA onaylı (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) kolajen markası.

✓ Helal ve Kosher sertifikalı VERISOL® markalı hidrolize sığır kolajeni.

✓ Arı sütü, Hyaluronik asit ve Vitamin & Mineral kompleksi ile zenginleştirilmiş formül.

✓ %99,8 saflık oranına sahip 5000 mg kolajen hidrolizatı.

 

WeCollagen® toz kolajen; hidrolize sığır kolajeni peptitleri, c vitamini, arı sütü, biotin, hyaluronik asit ve besleyici vitamin & mineral kompleksini bir arada sunar. Türkiye’de ilk ve tek Arı Sütü ile zenginleştirilmiş kolajen takviyesidir. Güçlü ve zengin içeriği sayesinde normal cildin, saçın, tırnakların ve bağ dokuların normal fonksiyonuna destek olur. Cildin ihtiyacı olan nem ve sağlığın günlük olarak desteklenmesine yardımcı olur. FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onayına sahip Türkiye’deki tek kolajendir.

Yaş aldıkça vücudumuzdaki hücreler de yaşlanır ve vücutta daha az miktarda ve düşük kalitede kolajen üretilir. Bunun sonucunda vücutta ilk hasarlar görülmeye başlanır. Buna ultraviyole ışınlar, sağlıksız beslenme gibi çevresel faktörler de eklendiğinde, vücuttaki kolajen kaybı çoğalır ve ‘yaşlanma’ hız kazanır.

WeCollagen®, içerdiği biyoaktif hidrolize sığır kolajeni sayesinde vücudu uyararak hücrelerin yeni kolajen üretimine destek olur.

Almanya’da, ileri teknoloji kullanılarak elde edilip, özel bir üretim sürecinden geçen biyoaktif hidrolize sığır kolajeni peptileri ile hazırlanan WeCollagen® pratik ve kolay kullanılan suda çözünür toz formundadır. VERISOL markalı sığır kolajeni peptitleri helal ve kosher sertifikasına sahiptir ve GMP kalite standartlarında üretilmiştir.

Vücudun ihtiyacı olan günlük kolajen miktarı yapılan çalışmalarca en az 2500 mg olarak belirtilmektedir. WeCollagen® günlük 5000 mg hidrolize kolajen peptitleri bulundurur. 8-12 hafta boyunca düzenli olarak kullanımı uzmanlarca tavsiye edilmektedir.

 

İçindekiler (1 ölçekte-10gr):

Hidrolize Kolajen Peptitleri (Tip1 – Tip3) – 5000 mg
Vitamin C – 100 mg
Hyaluronik Asit – 50 mg
Tip-2 Kolajen – 20 mg
Arı Sütü – 10 mg
Çinko – 2,5 mg
Biotin – 500 μg

 

*Hyaluronik asit, vücuttaki suyun bir kısmını ciltte tutarak cildi nemlendirme özelliğine sahip olduğu için, gün içerisinde bol su tüketilmesi tavsiye edilir.

*Uyku sırasında vücutta yenilenme faaliyetleri daha yoğun şekilde yapıldığından yatmadan önce kullanımı pozitif yönde etki yapacaktır.

 

Kullanım Önerisi: Günün herhangi bir saatinde 1 ölçek (10g) toz kolajeni 250 ml su ile karıştırarak veya farklı tariflerle birlikte kullanabilirsiniz. Gece gerçekleşen yenilenme aşamasında vücut daha alıcı olduğundan akşamları yatmadan önce kullanmanı daha yüksek etki sağlayacaktır. Araştırmalar maksimum faydanın günlük 2500 mg olarak üç ay boyunca yapılan kolajen takviyesi sayesinde olduğuna işaret ediyor. Vücutta emilimini daha da arttırmak için ürünleri aç karnına alabilirsiniz.

Uyarılar: İçeriğindeki ‘Arı Sütü’ sebebiyle arı ve arı ürünlerine alerjisi olanların kullanmaması önerilir.

 

 

 

İçerik Tipi
Toz
Servis Sayısı
21 - 30
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR