Universal Nutrition Pro & Oats 1360 gr
Universal Nutrition Pro & Oats 1360 gr

.Universal Nutrition Pro & Oats 1360 gr (GC01455)

Marka : Universal
Para Puan : 10
Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)

Universal Nutrition Pro & Oats 1360 gr

Universal Pro Oats protein tozu piyasada eşi benzeri olmayan bir üründür. İçerisinde, izole whey protein tozu, kazein, yumurta albümini ve yulaf bir arada bulundurur.

Universal Pro Oats protein tozu, her servisinde 25 gram protein içerir. Kompleks protein içeriği sayesinde, uzun süre boyunca kaslarınızın protein sentezine destek olabilir.

Universal Pro Oats protein tozu yulaf ezmesi içerir. Bu sayede her servisinde 7 gram lif içerir. Eşi benzeri olmayan bu yüksek rakam günlük lif ihtiyacınızı büyük oranda karşılayabilirsiniz.  

Yavaş salınarak kasları uzun süre besleneme yardımcı olması ve çok yüksek lif içeriği onu öğün yerine ya da ara öğün olarak kullanmak için ideal protein tozu yapar.

KULLANIMI: 1 kaşık Pro Oats’u tercih ettiğiniz 250ml bir içecek ile karıştırınız. Antrenman sonrasında ya da ana öğünler arasında tüketebilirsiniz. 
 

   
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 50 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 27
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 204  
Protein 25 g 50%
Yağ 2,4 g  
Doymuş Yağ 1,3 g  
Kolestrol 43 mg  
Karbonhidrat 17 g  
Şeker 7 g  
Lif 7 g  
Sodyum 0,115 g  
Potasyum 415 mg  

SKT:07/2017

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 494

Ürün Tipi
Protein Tozu
Protein İçeriği
Whey Protein
Kullanım Zamanı
Antrenman Sonrası