Universal Atomic 7 384gr
Universal Atomic 7 384gr

.Universal Atomic 7 384gr (GC00991)

Marka : Universal
Para Puan : 8
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)

Universal Atomic 7 384gr

Univeral Atomic 7 

Universal Atomic 7, toz formunda kompleks bir BCAA ürünüdür.  

Her porsiyonunda 8 gram (2:1:1 oranında) BCAA içermektedir.

Her porsiyonda yüksek oranda lösin amino asidi içerir. Lösin amino asidi, antrenman sonrasında protein sentezini tetikleyen en önemli amino asittir. Bu yüzden yüksek oranda olması, kas hacmini artırmak isteyenler için son derece önemlidir.

Her porsiyonunda 2 gram Glutamin içermektedir. Glutamin amino asidi, kaslarınızı bir sonraki antrenmana hazırlayan ve her gün aynı şiddette antrenman yapmanızı sağlayan son derece önemli bir amino asittir.

İçerisindeki sitrulin malat (her porsiyonda 1 gr) enerji artışına yardımcı olur.    

Universal Atomic 7, protein sentezini destekleyen B6 vitamini de içermektedir. B6 vitamini, hem protein sentezinde rol oynar hem de metabolizma hızını artırarak forma girmenize yardımcı olur.

Kullanımı: 1 ölçeği (13 gram) 350-500 ml su ile karıştırarak antrenmandan önce,sonra veya antrenman esnasında tüketiniz..
 

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 13,4 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
B6 Vitamini 10 mg 500%
L-Lösin 4 g **
L-İzolösin 2 g **
L-Valin 2 g **
L-Glutamin 2 g **
Sitrulin Malat 1 g **
L-Taurin 500 mg **
 
İçindekiler: Sitrik Asit, Yapay Aromalar, Asesülfam K, Sukraloz, Pridoksin HCL.

SKT:07/2017

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 490

Hedef
Hacim Artışı
Benzer Ürünler