Ultimate Muscle Juice Rev. 5,04kg
Ultimate Muscle Juice Rev. 5,04kg

.Ultimate Muscle Juice Rev. 5,04kg (GC01809)

Para Puan : 15
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)

Ultimate Muscle Juice Rev. 5,04kg

Ultimate Muscle Juice Revolution
Karbonhidrat yoğunluğu ile kilo almayı destekleyen Ultimate Muscle Juice Revolution, pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. 8 anahtar proteini birleştiren özel teknolojisi sayesinde karışımın içerisinde 56 gram protein, 170 gram ise karbonhidrat bulunuyor. Aynı zamanda bileşimde bulunan glutamin sayesinde ürünü her kullandığınızda 1000 mg glutamin de almış oluyorsunuz.

 

Ultimate Nutrition Muscle Juice 5040gr
 
Ultimate Muscle Juice Revolution İçeriği
 
İçeriğinde; Konsantre Whey Proteini, İzole Whey Proteini, İzole Süt Proteini, Hidrolize Whey Proteini, İzole Yumurta Proteini,  Micellar Kazein,  Konsante Süt Proteini ve Kalsiyum Kazeinat bulunan Ultimate Muscle Juice Revolution, bunlara ek olarak antioksidan özelliğine de sahiptir. Omega 3 ve CLA barındıran üründe şeker oranı yok denecek kadar azdır. Damak tadına göre; çikolata, vanilya ve cookies seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
 
Toz formda karbonhidrat ürünü olarak adlandırabileceğiniz ürün, sporcuların Bulk ya da kilo alma dönemlerinde çok daha fazla olumlu sonuçlar elde etmeye yardımcı olabiliyor. Her 1 servisinde 1020 kalori içeren Ultimate Muscle Juice Revolution, farklı emilim sürelerine sahip olan 56 gram değerinde kompleks protein barındırıyor. Hem tat hem koku hem de performans olarak beklentileri karşılayan karışım, sporcuların en çok tercih ettiği ürünlerden oluyor.

 
 
Ultimate Muscle Juice Revolution Faydaları 
 
·         Kas kütlesini kaybetmeden sağlıklı ve dengeli bir şekilde kilo almak isteyen kişiler için ideal bir seçenektir.
·         Egzersiz sırasında yeterli enerjiye sahip olmanıza yardımcı olur.
·         Ağır antrenmanlar ve idmanlar sonrasında meydana gelen kas ağrılarının azalmasına destek olur.
·         Düşük şeker oranına sahip olduğundan pek çok kişi tarafından güvenle tercih edilebilir.
·         Antioksidan özelliğe sahip olan ürün, Omega 3 ve CLA içeriği ile zindelik sağlar.

 
 
Ultimate Muscle Juice Revolution Nasıl Kullanılır?

Süt ile birlikte günde 2 defa alırsanız, fazladan 2600 kalori ve 148 gram daha fazla protein alırsınız ve bu da sizin kilo hedefinize ulaşmanızı sağlar. 18 yaşından küçüklerin kullanması önerilmez.

 

Ürün ID: 482

Ürün Tipi
Kilo + Kas Kütlesi Takviyesi
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.