Ultimate Glutapure Powder 400 Gr
Ultimate Glutapure Powder 400 Gr

.Ultimate Glutapure Powder 400 Gr (GC00798)

Para Puan : 7
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

Ultimate Glutapure Powder 400 Gr

%100 saf içeriğe sahip olan Ultimate Glutapure, serbest formda bir amino asit takviyesidir.

Ultimate Glutapure ABD'de üretilmektedir ve hammadde tercihi çok titizlikle yapılmış olan bir üründür. Glutamine vücuttaki aminoasitlerin yüzde 60 kadarını oluşturduğu için oldukça önemli amino asitlerden biridir.

Antreman esnasında kaslardaki aminoasitler sürekli azalmaktadır ve bu gibi takviyelerle bu havuzları tekrardan doldurmak kas gelişimden olumlu sonuçlar almaya yardımcı olabilir. 

Saf hali sayesinde hızlı bir şekilde kana karışabilen Glutamin uzun emilimi sayesinde yıpranmış kasların glutamin ihtiyacını karşılayabilir. 

Ultimate Glutapure'ün dikkat çeken özellikleri:

- Glutapure ham madde kalitesi

- Uzun emilim

 


 Ürün İçeriği
Ultimate Nutrition Glutapure
400 Gram

Servis Miktarı: 1 Ölçek (5g)

Servis Sayısı: 80

 % Günlük Değer*

L-Glutamin
5G
 **

** Günlük değerler saptanamamıştır.
 

SKT:  07/2019

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 64

Ürün Tipi
Glutamin
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.