Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

.SSN Mass Refuel 3000 GrTükenenler
.SSN Mass Refuel 3000 GrTükenenler

.SSN Mass Refuel 3000 Gr (SSN-Mass-Gainer)

Marka : SSN
Para Puan : 30
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

SSN Mass Refuel 3000 Gr

SSN Mass Refuel 3000 Gr

Son Kullanma Tarihi:

Çikolata : 07/2023

Yağlanmadan kaliteli hacim kazanmanız için formülize edilmiştir bitkisel protein içermeyen ve sadece whey protein içeren kilo-hacim ürünüdür. İngiltere’den patentli  Palatinose™ içeriğine sahiptir. Hacimlenmenizin dışında ürünün toparlayıcı etkisi olabilir ve yoğun antrenman dönemlerinizde zengin içeriği sayesinde enerji verebilir.  Zengin vitamin mineral içeriği sayesinde sporcuların günlük vitamin mineral ihtiyacını karşılamasında yardımcı olabilir.

Palatinose™ nedir?

Palantinose vücudumuzda tamamen hidrolize olur ve emilir. Fakat bu süreç çok daha yavaş gerçekleşir. Bu sebeple düşük glisemik ve insülinemik tepkiye neden olur. Kan şekeri seviyesi temel seviyenin altına düşmez ve böylelikle standart şekeler tüketildiğinde görülen hipoglisemiye neden olmaz. 

Daha uzun süreli doğal enerji : Sukroza göre 4-5 kat daha yavaş sindirilen Palatinose fiziksel ve mental performans için uzun süreli enerji salımı sağlar. 

Kilo kontrolünün desteklenmesi: Palatinose, düşük glisemik ve insülinemik tepkisi sayesinde kan şekeri ve insülinde dalgalanmalara neden olmaz.  Yüksek insülinemik diyetlerin daha fazla yağın depolanmasına ve hatta insülin resitansı ve oboziteye neden olduğu bilinmektedir. Düşük glisemik diyetler ise yağ oksidayonunu destekler.

SSN Mass Refuel® 3000 Gr nasıl kullanılır?

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ: Antrenman günleri günde 2 porsiyon antrenman önce ve sonra tüketilebilir. Antrenman yapmadığınız günler ise 1 porsiyon kahvaltı sonra tüketilebilir.                                                                                                                                                                                   

ORTA SEVİYE:Antrenman günleri günde 3 porsiyon antrenman önce, sonra ve kahvaltıdan sonra şeklinde tüketilebilir. Antrenman yapmadığınız günler ise 2 porsiyon kahvaltı sonra ve uyumadan önce tüketilebilir.                                                         

İLERİ SEVİYE:Antrenman günleri günde 3 porsiyon antrenman önce, sonra ve kahvaltıdan sonra şeklinde tüketilebilir. Antrenman yapmadığınız günler ise 2 porsiyon kahvaltı sonra ve uyumadan önce tüketilebilir.

SSN Mass Refuel® 3000 Gr’ın öne çıkan özellikleri:

27 servis
Servis başı 4 gr glutamin
Servis başı 3 gr kreatin
Servis başı 2 Gr Multivitamin ve Mineral Karışımı
Servis başı 20 gr protein
Servis başı 82 gr karbonhidrat karışımı
Aspartam
Yapay renklendirici içermez  

 

Ürün Tipi
Kilo + Kas Kütlesi Takviyesi
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Hacim Artışı
Menşei
Türkiye
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR