250 TL üzeri siparişlerinizde Pharmaton 30 Kapsül, %35 indirimli. Sepet sayfasında seçilebilir.

SAN Mass Effect Revolution 3000 gr
SAN Mass Effect Revolution 3000 gr

.SAN Mass Effect Revolution 3000 gr (x)

Marka : SAN
Para Puan : 10
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)

SAN Mass Effect Revolution 3000 gr

Yağsız Kas Kütlesine Sahip Olun !
Konu yağsız kas kütlesine sahip olmak olduğunda, dünya üzerindeki birçok sporcu ve vücut geliştirmeni hızlı etkisi ve gözle görülür sonuçlarından dolayı Mass Effect Revolution’a güveniyor. Neden diye sorabilirsiniz.

İşte nedenleri ;

1. Mass Effect Revolution SAN'ın bilimsel olarak geliştirilmiş ve kas dokularının amino asit miktarlarının istikrarını desteklemek için salınımı yavaş Misel Kazein, Süt Proteini İzole ve Kalsiyum kaseinatdan oluşan bir protein ağı olan OctaPure 8 formulünü içerir. Octapure 8, anında kas onarımı ve antrenman sonrası protein sentezinin desteklenmesi için salınımı hızlı Hidrolize Whey protein, Whey proteini izolatı, Whey Protein Konsantresi ve SPI 90 ile birlikte geliştirilmiştir. OctaPure 8, vücut geliştirme ve fitness dünyası tarafından oldukça hızlı övgüler toplayan San'ın özel olarak formüle edilmiş şeker dostu, Filizlendirilmiş Kahverengi Pirinç Proteini Konstantresini içerir. Bunun %80'i protein, geri kalan %20 ise fibröz karbonhidratlardır. San, Filizlendirilmiş Kahverengi Pirinç Proteini'nin sırrını çözdü ve dünya üzerindeki sporcu ve vücut geliştirmenleri için sunduğu olanakları ortaya çıkardı. 

2. Mass Effect Revolution SAN'ın meşhur ve övgü toplayan MyoCarb ağı ile takviye edilmiştir. Myocarb şekersizdir. Filizlendirilmiş Pirinç Kepeği ve kullanıcıların kütle kazanım döngüsü için çok önemli olan kalori alımını desteklemek ve kas yapımını hızlandırmak için tahıldan elde edilmiş kompleks karbonhidratlardan oluşur. Mass Effect Revolution'ın her aşaması tamamen incelenmiş ve bir çok farklı sporcu üzerinde test edilmiştir. Mass Effect Revolution' ı seçerek piyasadaki en gelişmiş yağsız kas kütlesi kazandıran ürüne sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.

3. Mass Effect Revolution Her 112 gr'lık porsiyonda minimum 2 gram Kreatin Monohidrat ile birlikte kas dostu Ayçiçek yağı ve L-Glutamin içerir.


MASS EFFECT REVOLUTION

Mass Effect Revolution hızlı ve kontrollü amino asit dağılımını sağlamak için 50 gram San Octapure 8 içerir*. 

Mass Effect Revolution 950 gram kalori içerir böylelikle artık kaslarınıza kas eklemek çok daha kolay*. 

Mass Effect Revolution daha yoğun ve sıkı antrenmanlar için anında ATP üretimi sağlayan üniversite onaylı 5 gram Kreatin Monohidrat içerir*. 

Mass Effect Revolution shakerda kolayca karışır ve son derece lezzetlidir.

Mass Effect Revolution da 250 gramdan daha fazla SAN'ın MyoCarb ağı abulunur. %95 i şekersiz olan karbonhidratlar hızlı bir şekilde sindirilebildikleri gibi sizlere hızlı ve devamlı bir enerji sağlar. MyoCarb ayrıca tokluk hissi verir ve glikojen ikmalı sağlar. 

Mass Effect Revolution kas yenilenmesini hızlandıran eklenmiş L-Glutamin ve MTC (Orta Zincirli Trigliserid) içerir.
*Değerler 8 ölçek içindir.

Kullanım talimatı: 1 Porsiyon hazırlanışı: 3 ölçek (112.2 gr) ürünü 420 ml soğuk su ile karıştırınız. Günde 3 porsiyon içebilirsiniz. Günlük önerilen kullanımı aşmayınız.

Enerji ve Besin Öğeleri
Porsiyon Büyüklüğü: 112 gr (3 ölçek)
Porsiyon Adedi: Yaklaşık 26
Bir Porsiyon İçin BRD*
Kalori(kcal) 409 **
Protein 18,75 g **
Karbonhidrat 78,20 g **
Şeker 3,37 g **
Lif 2,43 g **
Yağ 1,87 g **
Doymuş Yağ 0,75 g **
Trans Yağ 0 g **
Kolesterol 1,87 mg **
Sodyum 152 mg 30%
* BRD: Beslenme Referans Değeri. 
** Beslenme Referans Değeri Belirlenmemiştir.
Bileşenler: Glikoz Polimerleri [Tapyoka Nişastası, Esmer Pirinç, Keten Tohumu Tozu], Protein Karışımı [Soya Proteini, Esmer Pirinç Proteini, Hidrolize Peynir Altı Suyu Protein İzolatı, Miselar Kazein, Süt Protein İzolatı, Kalsiyum Kazeinat, Peynir Altı Suyu Protein Konsantresi, Peynir Altı Suyu Protein İzolatı, L-Glutamin], Kreatin Monohidrat, Bitkisel Krema, Kurutulmuş Mısır Şurubu, Sodyum Kazeinat, Yağ Asitlerinin Mono Ve Digliseritleri, Soya Lesitini, Potasyum Fosfatlar, Tokoferolce Zengin Ekstrakt, Orta Zincirli Yağ Asitleri, Aroma Vericiler, Maltodekstrin, Kakao, Soydum Aljinat, Asesulfam Potasyum.
 

SKT:02/2017

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 461

Hedef
Hacim Artışı