SAN BCAA Pro 5000 345 gr
SAN BCAA Pro 5000 345 gr

.SAN BCAA Pro 5000 345 gr (GC01343)

Marka : SAN
Para Puan : 7
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

SAN BCAA Pro 5000 345 gr

 Yağsız Kas Dokularınızı Antrenmanların Katabolik Baskısından Koruyun

BCAA-Pro 5000™ 2/1/1 oranında bilimsel olarak belgelenmiş BCAA – Çift Zincirli Amino Asit (L-lösin, L-izolösin ve L-valin) ve bunlara ek olarak karnozin arttırıcı bir takviye olan Alanin içerir.

ALANİN
Bu aminoasit kas proteinlerinin yapı taşı olarak kullanılmasa da, kas gücü için en kritik amino asitlerden biridir. Kas hücrelerinde histidin amino asitiyle birleşerek karnozin oluşturur. Kas hücrelerinde daha fazla karnozin olması daha hızlı kasılmalarını sağlar ve bu da yorgunluğu azaltır. Yapılan araştırmalarda beta alanin alan sporcuların almayanlara kıyasla kaslarının güçlendiği ve kuvvetlendiği görülmüştür. Beta alanine’in en etkili yanı yorgunluk hissini aşağılara çekip, kasların dayanıklılığını arttırmasıdır. Bu, spor sırasında çıkardığımız set sayısını arttırırken, doğrudan daha güçlü olmamızı ve daha fazla kas yapmamıza neden olur.

BCAA-Pro 5000 ™, protein sentezini artırır, vücutta nitrojen tutumunu stimüle eder, ve en önemlisi yağsız kas dokularınızı yoğun egzersizlerin ve ağır antrenmanların katabolik etkisinden korur.

BCAA-Pro 5000™ Karnozin’ in doğrudan prekursörü olan Alanin içerir. Karnozin genellikle egzersiz yapan sporcularda yükselen hidrojen iyonlarını tamponlamada oldukça etkilidir. BCAA-Pro 5000 in içerisine Alanin ( ve sonrasında karnozin) eklenmesinin sebebi antrenmanlar sırasında meydana gelen baskı süresince aşırı asitli hale gelen kasların korunmasını sağlamasıdır. B6 vitamini amino asitlerin kas dokularının içine doğrudan iletilmesini sağlamak için eklenmiştir. 

B6 Vitamininin Başlıca Yararları:

Beyin fonksiyonları, protein sindirimi ve hormonların üretimi için gereklidir. Pridoksin vücudumuzdaki proteinlerin ve temel bileşiklerin sinir sistemindeki transimitterlerin, eritrositlerin ve prostaglandinlerin yapısında bulunan oldukça önemli bir proteindir. Ayrıca, B6 vitamini hormonal dengenin sağlanmasında ve immün sistem fonksiyonlarının düzenlenmesinde de önemlidir. B6 vitamini eksikliğinde depresyon, konvülzyon, glukoz intoleransı, kansızlık, nöronların fonksiyonlarında bozulma, dil ve dudaklarda çatlama ve egzema görülür

BCAA-PRO 5000 / Fruit Punch

• L-lösin, L-izolösin ve L-valin ile yüklüdür.
• Alanin ile desteklenmiştir.
• B6 Vitamini Takviye Edilmiştir.
• Protein Sentezini Artırır, Vücutta Nitrojen Tutumunu Stimüle Eder ve Kasları Katabolik Etkilerden Korur

Kullanım Bilgisi: 1 ölçek (6,9 gr) ürünü 410 ml su ile karıştırarak içiniz. Antrenmandan 30 dakika önce ve hemen sonra olmak üzere günde iki porsiyon içebilirsiniz.

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 6,9 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 57,5
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
B6 Vitamini 2 mg 100%
L-Lösin 2500 mg  
L-İzolösin 1250 mg  
L-Valin 1250 mg  
Beta Alanin (Carnosyn®) 750 mg  
 
 
SKT:11/2016

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 458

Ürün Tipi
BCAA