SAN Arginine Supreme 100 Tablets
SAN Arginine Supreme 100 Tablets

.SAN Arginine Supreme 100 Tablets (GC01344)

Marka : SAN
Para Puan : 5
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)

SAN Arginine Supreme 100 Tablets

ARGININE SUPREME
Nitrik Oksit Prekürsörü
SAN'ın Arginine Supreme ürünü her tablette 800 mg Arjinin içerir. Yapılan araştırmalara göre Arginine Supreme de olduğu gibi arttırılmış protein sentezi ile desteklenen Arjinin takviyesi protein katabolizması (kas kaybı)'nın azalmasına yardım eder. Kas hücrelerine amino asitlerin ve Glikozun alınmasına yardımcı olarak, sağlıklı insülin koruması sağlar. 
Arginin Supreme'in anabolik potansiyeli, antrenman sonrası iyileşme sürecini kısaltarak kas kütlesini artırmak isteyen tüm sporcular için bu ürünü vazgeçilmez bir seçenek haline getirmektedir. 

ARGININE SUPREME
• Çalışan Kaslara Giden Kan Akışını Destekler
• Egzersizlerinizin Güçlenmesine Yardımcı Olur
• Dayanıklılığı Arttırır
• Besin Dağılımını Destekler
• Antrenman Sonrası Kas Yenilenmesini Hızlandırır.

Kullanım Bilgisi: Günde 1 tablet ürünü yemek veya su ile birlikte alabilirsiniz. 24 saat içinde 4 tableti aşmayınız.

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 100
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Arjinin 800 mg  
 
Diğer İçerikler: Mikrokristalin Selüloz, Stearik Asit, Hidroksipropil Selüloz, Magnezyum Stearat, Silika, Kroskarmeloz Sodyum.
 
SKT:10/2016

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 457

Ürün Tipi
Arjinin