Çalışma saatlerimiz haftaiçi 13:00-19:00 olarak değiştirilmiştir.

.Eğriçayır Organik Propolis 20 ml (Su Bazlı) (GC01919)

Para Puan : 2
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
Barkod : 8680002001490

Organik Propolis Eğriçayır (Su Bazlı)

Organik Propolis Eğriçayır (Su Bazlı) 20 ml

 
Propolis içeren Damla Organik Takviye Edici Gıda (Su bazlı) 20 ml
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 002830-23.06.2017
TURKGAP Organik Sertifikalı 


İçindekiler: Su, Propolis* 
* Güncel Organik Tarım yönetmeliğine uygun üretilmiştir. 


KULLANIMI: Yetişkinler ve çocuklar için için günde 2 defa 10’ar damla (1 ml) su, meyve suyu veya süte damlatılarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Doğrudan bir küp şekere, ekmek parçasına veya doğrudan kaşığa damlatarak ta tüketilebilir. 
 


PROPOLİS NEDİR?
Arı kolonisinin farklı ağaç ve bitkilerden  toplayarak kendilerini mikroplardan korumak amacı ile kovanı kapladıkları reçinemsi maddeye propolis denir. Arılar propolisi kovanın iç duvarını düzgün hale getirmek, peteklerin ağzını kapatmak ve kovanda ölen canlıları mumyalamak amacı ile de kullanırlar. 
Eğer propolis organik arıcılık yöntemi ile organik propolis olarak üretilmiş ise içerisinde ilaç ve kimyasal kalıntısı bulunmayacağından daha iyi olacaktır.  

Besin Değerleri

20 damla - 1ml : 500 mg Propolis

100 ml : 50 gr Propolis

 

 

 

 

SKT : 04/2022

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 611

Ürün Formu
Likit
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ