Muscletech Hydroxycut SX-7 120 Kapsül
Muscletech Hydroxycut SX-7 120 Kapsül

.Muscletech Hydroxycut SX-7 120 Kapsül (GC01413)

Marka : Muscletech
Para Puan : 8
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)

Muscletech Hydroxycut SX-7 120 Kapsül

Muscletech Hydroxycut SX-7 120 Kapsül


 Hydroxycut SX-7, bitkisel içeriğine ek olarak her porsiyonunda 1000 mg karnitin ve 500 mg taurin sunar.  

KULLANIMI: Toleransınızı değerlendirmek için birinci ve ikinci gün, günde 1 defa 4 kapsül alın. İkinci ve üçüncü günler, günde 2 defa 4 kapsül alın (toplam 8 kapsül). Sonraki günlerde günde 2 kez 4 kapsül alarak devam edin (toplam 8 kapsül). 24 saatlik periyotta 8 kapsülü geçmeyiniz. En yüksek verim için günün en büyük öğünlerinden (kahvaltı ve öğlen yemeği) 30-60 dakika önce alınız. 
 

120 Kapsül
 
Servis Miktarı 1 Ölçek (4 Kapsül)
Servis Sayısı30
 
Servis Başına Miktar %GD*
   
     
Enerji 31 kJ / 7 kcal  
Yağ 0g  
Karbonhidrat 0.75 g  
Protein 1.1 g  
L-Karnitin L-Tartarat 1000 mg  
E. Karışımı    
Yeşil Kahve 400 mg  
Kafein Anhidroz 200 mg  
Yeşil Çay 25 mg  
Amino Asit Matriks    
Taurin 500 mg  
L-lösin 10 mg  
L-izolösin 5 mg  
L-valin 5 mg  
Besbase 100 mg  
Alfa Lipoik Asit 25 mg  
Kakao 25 mg  
Adaçayı 25 mg  
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Kapsül (Jelatin, titanyum dioksit), magnezyum stearat, silikon dioksit
 
 
Uyarı
Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanılmaz. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Bu gıda, yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacınızı karşılamaz. Tatlandırıcı içerebilir. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir. Tavsiye edilen miktarı (ları) aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite'i kullanırken gün içerisinde bol bol su tüketmeye özen gösteriniz.

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 405

Ürün Tipi
L Karnitin
Hedef
Form-Diyet
Kullanım Zamanı
Antrenman Öncesi
Benzer Ürünler