MuscleTech Cell Tech Performans Series 1362 gr
MuscleTech Cell Tech Performans Series 1362 gr

.MuscleTech Cell Tech Performans Series 1362 gr (GC01339)

Marka : Muscletech
Para Puan : 8
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)

MuscleTech Cell Tech Performans Series 1362 gr

Hacim kazanmak isteyenler için

Muscletech Cell Tech, karbonhidrat tozu, kreatin, BCAA ve farklı amino asitleri içeren zengin formüle sahip bir üründür. Cell tech?i diğer karbonhidrat tozu, wieght gainer ürünlerinden ayıran en önemli fark da hacim artışı sağlayan bu özel içeriğidir.

İçeriğindeki karbonhidrat, antrenman sonrasında kreatinin hızla hücrelere taşınmasına ve tükenen glikojen depolarının yenilenmesini, bu sayede kasların hacminin artmasına destek olabilir.

Kreatin ve BCAA içeren ultra zengin Formül

Muscletech Cell Tech sadece bir karbonhidrat tozu, gainer ürünü değildir. İçerisinde antrenman performansınızı artırmaya yardım edebilen ve kas hücrelerinin büyümesine destek olabilen BCAA ve alanin amino asidi içerir.  

Muscletech Cell Tech?in her servisinde 500 mg lösin, 250 mg valin ve 250 mg izolösin içerir. Ayrıca her servisi 500 mg alanin amino asidi içerir.

Yüksek kreatin içeriği

Muscletech Cell Tech, her servisinde 5 gram kreatin içerir. Bildiğiniz üzere vücut kreatini antrenman sırasında temel enerji kaynağı olan ATP?ye dönüştürür. Bu sayede yoğun fiziksel aktivitelerde kaslara enerji takviye eder, özellikle patlayıcı kuvvet gerektiren antrenmanlarda performansınızı yükseltmeye yardımcı olur.

Antrenman sonrası yüksek emilim

Muscletech Cell Tech, besin maddelerinin hücrelere taşınmasını içeren alfa lipoic asit (ALA) içerir. Bu sayede karbonhidrat, kreatin, BCAA ve amino asitlerin emilimine destek olabilir.

Kullanımı: Antrenman sonrası 1 ölçek 300-400 ml su ile alınır. Antrenman olmayan günlerde sabah ve ya gün içerisinde alınabilir.
 

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 48 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 29
Bir Servis için Besin Değerleri% Günlük Değer*
Kalori180 
Toplam Karbonhidrat38 gr13%
Şeker15 gr**
C Vitamini125 mg208%
B6 Vitamini5,25 mg263%
B12 Vitamini0,2 mcg3%
Kalsiyum45 mg5%
Magnezyum32,5 mg8%
Sodyum35 mg1%
Potasyum24,8 mg1%
Kas Gelişimi ve Güçlenme Matriksi
Kreatin Monohidrat3,5 gr**
Kreatin HCL1,5 gr**
Hücre Hacimlendirici Amino Asit Matriksi
Taurin1 gr**
L-Alanin500 mg**
BCAA Matriksi
L-Lösin500 mg**
L-Valin250 mg**
L-İzolösin250 mg**
Lipoic-Tech?
Alfa Lipoik Asit100 mg**
 
Diğer İçerikler: Çok-Aşamalı Karbonhidrat Karışımı (Glikoz Polimerleri, Dekstroz, Modcarb? [Yulaf Kepeği, Amarant, Quinoa, Esmer Buğday, Chia], Mısır Şurubu, Nişasta Parçacıkları), Doğal ve Yapay Aromalar, Sitrik Asit, Dikalsiyum Fosfat, Kalsiyum Silikat, Tuz, Asesülfam Potasyum, Sukraloz.

  SKT:02/2018

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 160

Hedef
Hacim Artışı
Benzer Ürünler