Musclemeds Secret Sauce 1416 gr
Musclemeds Secret Sauce 1416 gr

.Musclemeds Secret Sauce 1416 gr (GC01337)

Marka : Musclemeds
Para Puan : 10
Fiyat : ₺178,00(KDV Dahil)

Musclemeds Secret Sauce 1416 gr

 
Secret Sauce nedir?
Secret Sauce, antrenman sonrasında kullandığınız takviyeleri komple değiştiren yenilikçi bir üründür. İçeriğinde kan plazmasından elde edilen ve üzerine sayısız araştırma yapılmış biyoaktif (yani vücut tarafından kolayca ve hızla kullanılan) bir protein, olan sığır serumu alb. (Bovine Serum Alb.) yani kısa adıyla BSA bulunur.

Yepyeni bir protein
Peki bu BSA’nın faydası nedir? Yapılan tüm araştırmalar, BSA’nın kas gelişimini birden fazla şekilde desteklemeye yardımcı olduğunu göstermektedir. BSA’da kas gelişimi için son derece elzem olan lösin amino asidi konsantrasyonu son derece yüksektir. BSA, proteinlerden çok daha ufak olan, bu sayede daha hızlı metabolize olan bioaktif peptidler içerir. Ayrıca kreatin, amino asit, glikoz gibi maddelerin kana geçişini ve kas dokusuna taşınmasını hızlandırmaya yardımcı olur.

Antrenman Sonrası Yenilenme
Peki Secret Sauce’u antrenman sonrası kullanım için eşsiz kılan özellikler nelerdir? Secret Sauce protein sentezini tetiklemeye, kaslardaki glikojen ve ATP depolarını tazelemeye yardımcı olabilir ve insülinin anabolik etkisini kullanarak vücudun daha fazla protein sentezi yapmasını destekleyebilir.

Yüksek Lösin oranı
Araştırmalar lösin amino asidinin, vücudu anobolik evreye sokan ve protein sentezini başlatma konusundaki en etkili amino asit olduğunu göstermektedir. Secret Sauce, BSA’da doğal olarak bulunan lösine ek olarak, içerisinde 5 gram lösin bulunan 10:1:1 oranında BCAA ile takviye edilmiştir.

Bildiğiniz kreatinlerden fazlası
Secret Sauce ATP yenilenmesinin zirveye çıkmasına destek olmak için kreatin monohidrat içerir. BSA maddelerin daha hızlı kana geçmesine ve kas dokusuna daha hızlı taşınmasına yardımcı olur. Bu sayede kreatinin hücreler tarafından kullanılması ve ATP yenilenmesi hızlanabilir. Bu da kas hücrelerinin hacminin artmasına, kasların büyümesine ve yenilenme süresinin kısalmasına yol açabilir.

Antrenman sonrası Anabolik etki
Antrenman sonrasında yıpranan kasların yenilenmesi için gerekli olan adımlardan bir diğeri de insülinin anabolik etkilerinin düzenlemesi ve antrenmanda tükenen glikojenin yenilenmesidir. Secret Sauce, iSPIKE adı verilen patentli teknolojisi ile insülin artışı ve glikojen yenilenmesini bir üst seviyeye taşıyabilir.

KULLANIMI:Spordan hemen sonra 1 ölçeği protein tozunuza ya da 200ml su ile karıştırarak alınız. Ek olarak gece yatmadan 1 ölçek daha alabilirsiniz

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 70 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 20
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 220 **
Karbonhidrat 50 g 17%
Şeker 0 g **
Protein 4 g 8%
Kromium 200 mcg 167%
Sodyum 104 mg 4%
Secret Sauce Karışımı 70000 mg **
iSPIKE Teknolojisi [Insulin-Release Amplifying Reactive Karbonhidrat Sistemi, Insulin-Signal Apmlifyin Sistemi]
Farmasötikal Seviyede Bioaktif BSA
(Bovin kan plazmasından elde edilmiş Bioaktif Bovin Serum Albümini)
Yüksek Anabolik ve İnsulintotropik Amino Kompleksi
(10:1:1 BCAA Kompleksi, Glisin, L-Fenilalanin)
Power-AMP Cre3 Kreatin Kompleksi
(Kreatin monohidrat, kreatin magnapower, kreatin glukonat)
 
SKT: 09/2016

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 389

Ürün Tipi
Kreatin