MuscleMeds Glutamine Decanate 300 gr
MuscleMeds Glutamine Decanate 300 gr

.MuscleMeds Glutamine Decanate 300 gr (GC01090)

Marka : Musclemeds
Para Puan : 5
Fiyat : ₺105,00(KDV Dahil)

MuscleMeds Glutamine Decanate 300 gr

 
Glutamine vücutta en yüksek miktarda bulunan amino asittir ve diğer protein, amino asit ve nukleotidlerin yapımında yapı taşı görevini üstlenir. 
Glutamin, vücutta amino asit havuzunun %60’ını oluşturan, yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir.
Anabolik etkiyi destekleyen ve anti-katabolik etki yaratan Glutamine Decanate'i özellikle yoğun geçen antrenmanlarınızdan sonra kullanmanız oldukça önemlidir.

KULLANIMI1 servis ürünü 300 ml tercih edeceğiniz içecek ile karıştırarak antrenmandan hemen sonra ve gece yatmadan önce içiniz.
 
   
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 60
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Glutamine Decanate™ (L-Glutamin) 5 g  
 
SKT:09/2016

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 388

Ürün Tipi
Glutamin