Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

MHP Glutamine-SR 1000 gr
MHP Glutamine-SR 1000 gr

.MHP Glutamine-SR 1000 gr (x)

Marka : X
Para Puan : 12
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

MHP Glutamine-SR 1000 gr

Kas Gelişimi İçin Gerekli Olan Glutamin Emilimi Konusundaki Yeni Teknolojisi ile
 % 300 Daha Fazla Emilir ve Yeni Patentli Teknolojisi ile 12 Saat Boyunca Kas Dokunuzu Besler!

- Kas dokunuzun %60’ını Glutamin oluşturur. Ağır egzersizler  sırasında vücudunuz, glutamin depolarınızda olandan daha fazlasını tüketir.
-Standart glutamin tozlarının %70’i mide ve bağırsaklar tarafından tüketilir, sadece %30’u kas dokunuza ulaşabilir.
-Standart Glutaminlerin %90’ ı  1 saat içinde tüketilir ve sizi katabolizma (kas yıkımı) ile baş başa bırakır.
Eğer bu etkenler göz önünde bulundurulursa, şuanda kullanmış olduğunuz glutaminlerin yeni kas oluşumu ve kaslarınızın yenilenmesi için gerekli anobolik etkiyi gösteremeyeceği ortaya çıkmaktadır. Almış olduğunuz glutaminlerin %70’ i kas dokunuza ulaşmamış ve %90’ ı 1 saat içinde vücudunuzdan atılarak çok az dozda bir takviye almış olacaksınız. Sonuçta çok küçük bir anabolik etki ve katabolizma ile kas yıkımı meydana gelir çünkü kullandığınız glutamin maalesef hedefine ulaşamamıştır.
ÇÖZÜM-Özel Sürekliliği Devam Ettiren  Mikro-Besleme Teknolojisi:% 300 Daha İyi Emilim!
Glutamine-SR benzersiz Mikro-Besleme Teknolojisi ile % 100 kullanım, maximum Anabolik/Anti-katabolik etki, en iyi kas gelişimi ve yenilenmeyi garanti eder. Özel ve patentli Mikro-Besleme Teknolojisi ile üretilmiş Glutamine-SR  L-Glutamin’in tamamını kas hücrelerinize ulaştırır.

12 Saat Boyunca Kas Dokularınızı Besler!
Glutamine-SR Mikro-Besleme Teknolojisi ile L-Glutamin’ in yapıcılığını ve kullanımını 12 saat boyunca sabit tutar ve destekler. Bu Glutamin desteği, kaslarınızı gelişimin durumunda tutar ve katabolizmayı (kas yıkımı) engeller. Glutamine-SR’ nin 12 saatlik Mikro-Besleme Teknolojisi glutamin ürünlerinin standardını geliştirmiştir. 
Bu teknoloji ile Glutamin-SR tartışmasız Dünya’ nın en güçlü ve biyolojik etkili Glutamin ürünüdür.
Sıkça Sorulan Sorular:Ne işe yarar?
Glutamine-SR çok daha iyi ve üstün iletim sistemi  ile kaslarınızın gelişimini sağlar. Glutamin-SR benzersiz Mikro-Besleme Teknolojisi ile glutamin kaybını engeller ve %100 kullanım sağlar. Glutamin kas gelişimini ve yenilenmesini sağlayan en önemli aminoasitlerdendir.
Nasıl Çalışır?
Mikro-Besleme Teknolojisi ile glutaminin yapıcılığını ve kullanımını arttırır ve 12 saat süresince glutamin ihtiyacını karşılar. Bu süre içerisinde Glutamin vücudunuzu anabolik kas gelişiminde tutar ve katabolizmayı (kas yıkımı) engeller.
  Kimler Kullanmalı?
Kas gelişimi ve yenilenmesi isteyen, kas yıkımını ve kas güçsüzlüğünü önlemek isteyen herkes kullanabilir. Dayanıklılık gerektiren bir spor veya vücut geliştirme yapıyorsanız Glutamine-SR size en iyi kas gelişimi ve yenilenme sağlar.
Nasıl Kullanmalıyım?
250-300 ml suya veya sevdiğiniz bir içeceğe  1 ölçek (yaklaşık 1 tatlı kaşığı) karıştırarak günde 1 veya 2 kere kullanınız.  Glutamine-SR’ı protein tozunuza da karıştırabilirsiniz.
Biliyor muydunuz?
-Kas dokunuzun %60’ ını glutamin oluşturur. Ağır egzersizler sırasında vücudunuz, glutamin depolarınızda olandan daha fazlasını tüketir.
-Standart glutamin ürünlerinin %70’ i mide ve bağırsak tarafından tüketilir. Sadece %30’ u kas hücrelerinizi besleyebilir.
-Standart glutaminlerin %90’ ı 1 saat içinde tüketilir ve sonrasında kas yıkımı başlar.

 
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 6 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 166
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 25  
Farmasötikal Sınıfta L-Glutamin 5 gr **
Patentli Zaman Salınımlı Micro-Feed Teknolojisi 1 g **
Düşük Di Glikoz Polimer Matriksi, MicroText Hidrojenize Bitkisel Yağ, Soya Lesitini
 

  Son Kullanma Tarihi : 03/2018

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 365

Ürün Tipi
Glutamin
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR