MHP BCAA 10x Energy 300 gr Lemonade
MHP BCAA 10x Energy 300 gr Lemonade

.MHP BCAA 10x Energy 300 gr Lemonade (GC01596)

Marka : MHP
Para Puan : 7
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

MHP BCAA 10x Energy 300 gr Lemonade

MHP BCAA 10x Energy 300 gr Lemonade 
 

MHP BCAA 10X Energy servis başına 10:1:1 oranında toplam 5 gram L-lösin, L-izolösin, L-Valin içerir. Lösin protein sentezi için en önemli amino asit çeşididir. Bundan dolayı gerek yenilenme, gerekse için kas gelişimi için son derece gerekli esansiyel bir amino asittir. 


BCAA supplement olarak antrenman öncesi enerji seviyelerini arttırmak, antrenman sonrası içinse yenilenme ve kas gelişimi için kullanılabilir. MHP BCAA 10X Energy özellikle yenilenme ve yağsız kas gelişimi için yardımcı olabilir. 

MHP BCAA 10X Energy antrenman öncesi kullanım için ideal bir supplement ürünüdür. Bunun nedeni gerek BCAA içeriği, gerekse içerdiği diğer bitkisel uyarıcılardır. 

MHP BCAA 10X Energy sahip olduğu enerji karışımı içerisinde yeşil çay ekstresi, yeşil kahve ekstresi, Yerba Mate içerir. Bu bitkilerin hepsi doğal kafein içerirler. Kafein içeren bu bitkiler odaklanmayı ve enerji metabolizmasını destekler. 
 

KULLANIMI:1 servis ürünü 300 ml su ile karıştırıp antrenmandan önce içebilirsiniz. İhtiyaç duymanız durumunda antrenman sonrasıda kullanabilirsiniz.

  

%
Günlük Değer** 
Servis Miktarı 1 Ölçek (10 gram)  
Servis Sayısı:30  
Kalori10kcal**
Toplam Karbonhidrat2gr**
BCAA 10: 1: 1 karışımı L-lösin, L-izolösin, L-Valin5gr**
Enerji Karışımı265mg**
Yeşil Kahve Ekstresi (Coffea robusta), Yeşil Çay Özü (Camellia sinensis), Yerba Mate (llex paraguariensis), Doğal Kafein  

SKT  : 03/2019

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 81

Ürün Tipi
BCAA
Ürün Formu
Toz
Hedef
Kas Artışı
Ürün Miktarı
251 gr - 300 gr