Inner Armour Nitro Peak 1816 gr Protein Tozu
Inner Armour Nitro Peak 1816 gr Protein Tozu

.Inner Armour Nitro Peak 1816 gr Protein Tozu (GC01375)

Para Puan : 10
Fiyat : ₺209,00(KDV Dahil)

Inner Armour Nitro Peak 1816 gr Protein Tozu

Inner Armour Nitro Peak protein tozu, whey proteini hidrolizatı içeren bir protein kaynağıdır. Bu sayede normal whey protein tozuna göre daha hızlı kana karışır.  Bu da fırsat penceresi adı verilen, antrenmandan sonraki 30-45 dakikalık bölümde tüketildiği zaman, normal whey proteinine göre daha yararlı olabileceğiniz gösterir.  

Inner Armour Nitro Peak whey protein tozu, bir serviste 24 gram protein, 9 gram BCAA ve glutamin sunar. Ve sadece 3 gram yağ ve 3 gram şeker içerir.

Spor sonrası kaslarının protein ihtiyacını hızla karşılamak ve kas hacmini artırmak isteyenlere yardımcı olabilir.

Kullanımı: Inner Armour Nitro Peak whey protein tozunu, spordan 30 dk önce ve/veya hemen sonra 1 ölçeği 300 ml su ile karıştırarak tüketiniz.


Besin Değerleri
Servis Miktarı: 36 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 50,44
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 143  
Yağdan Gelen Kalori 27  
Toplam Yağ 3 g 5%
Doymuş Yağ 0 g  
Trans Yağ 0 g  
Kolestrol 6,5 mg 2%
Kalsiyum 43 mg 4%
Sodyum 53 mg 2%
Potasyum 256 mg 7%
Toplam Karbonhidrat 5 g 2%
Diyet Fiber 1 g 4%
Şeker 3 g **
Protein 24 g 48%
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır. 
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
İçindekiler: A Sınıfı Tam Spektrum Whey Protein Karışımı (Whey Protein Konsantresi, Whey Protein İzolesi, Beta-Lactoglobulin, Alfa-Laktalbumin, Serum Albumin, Immunoglobulin), Glisin, Taurin, BCAA (Valin, Lösin, İzolösin), Miseklar Kazein, Fosfoprotein Kompleksi, Süt Protein İzolesi, Laktaz, Amino-Peak Polipeptid Kompleksi, Kakao, Ksantan Gamı, Doğal ve Yapay Aromalar, Tuz, Silikon Dioksit, Sukraloz.
 
SKT: 05/2016

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 361

Ürün Tipi
Protein Tozu
Protein İçeriği
Whey Protein
Kullanım Zamanı
Antrenman Sonrası
Etiketler
Protein Tozu,