Hardline ZMA 180 Kapsül (GC01061)

Marka : Hardline
Para Puan : 4
Fiyat : ₺69,00

Hardline ZMA 180 Kapsül

Hardline ZMA 180 Kapsül 

Her servisinde 375 mg Magnezyum, 25 mg Çinko ve 7 mg B6 Vitamini içeren Hardline ZMA, düzenli kullanıldığında sporcuların testosteron seviyelerini düzenleyerek gelişimi desteklemektedir.
Gece boyunca hormonal dengenin düzenlenmesi ile günde 3 kapsül olarak akşam yatmadan önce alınması önerilmektedir.  Çinko takviyesi , Magnezyum takviyesi

KULLANIM ŞEKLİ

Günde 1 porsiyon (3kapsül) aç karnına yatmadan önce alınır. 
 

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 3 Tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 60
Bir Servis için Besin Değerleri% Günlük Değer*
B6 Vitamini7 mg500%
Magnezyum375 mg100%
Çinko25 mg250%
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır. 
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
İçindekiler: Mikrokristalin Selüloz, Magnezyum Oksit, Jelatin, Çinko Sülfat 1-Hidrat, Magnezyum Stearat, Silikondioksit, Pridoksin HCL.
 
SKT: 10/2021

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

Etiketler
Hardline, Zma, Magnezyum, Çinko,