Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

.Hardline Hipro 1.8 kg İzole Protein Tozu

.Hardline Hipro 1.8 kg İzole Protein Tozu (GC01967)

Marka : Hardline
Para Puan : 100
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 8697448350631

Hardline Hipro Protein Tozu 1.8 kg

 

Hardline Hipro IsoWhey Protein Tozu 1.8 kg

%0 Karbonhidrat,

%0 Laktoz,

%0 Şeker,

%1 Yağ,

Hızlı kana karışma,

Pozitif nitrojen dengesi,

Protein sentezi,

Kas yapılanması,

Büyüme faktörleri

25 gr ' da 24 gr protein

HIPRO  Etkisini Nasıl Gösterir?

Piyasada diğer markaların yağ ve karbonhidrat içermeyen whey ürünlerini bulmanız mümkündür, ama hiçbiri HIPRO değildir.BIPRO,tüm whey ürünleri içinde, bilinen kana en hızlı karışan whey’dir.Bu özelliği ve içerdiği bioaktif bileşenleri sayesinde iştah bastıran hormonların salgısını tetikler.

Whey proteini sağlık açısından bir çok faydaya sahiptir.Kanser oluşumunu engelleyen faktörler içerir,kardiovasküler sağlığı destekler,bağışıklık sistemini güçlendirir,kolesterol seviyesinin ve hipertansiyonun düşmesine yardımcı olur.

BIPRO,sporcular ve sağlığına önem veren,kilosuna dikkat eden ve yağsız kas kütlesi oluşturmak isteyen herkes için birinci sınıf bir üründür.

Düşük kalorili bir sıvı ile karıştırılıp yemeklerden 30-45 dk önce bir servis alınması, tokluk hissi verir ve daha az yemenizi sağlar.


BIPRO HIPRO NEDİR?
Davisco firmasının patentli olarak ürettiği, GOLD STANDART PROTEIN olarak anılan dünyanın bir numaralı whey izolatıdır ve Türkiye'de sadece Hardline Nutrition markası ile sizlere sunulmuştur. Hardline Nutrition Bipro formülü geliştirilerek, her serviste 2 gr. L-Glutamin, %25 BCAA oranı ve yeni ismi Hipro ile yenilenmiştir.

Hipro içeriği ile diğer tüm whey ürünlerinden ayrılarak, sporcular için daha saf bir protein kaynağı olarak sunulmuştur. En yüksek protein oranına ve en düşük yağ değerine sahip, laktoz içermeyen, dünyada muadili olmayan en yüksek kalitedeki protein desteğidir. Şeker çeşidi olan laktoz değerinin sıfır olması sebebi ile, whey proteini konsantresi içerikli ürünlere ve diğer whey protein izolat ürünlerine göre kana daha hızlı karışır. Ayrıca laktoz içermemesi sebebi ile, şişkinlik yapmaz ve içimi kolaydır.

HIPRO ETKİSİNİ NASIL GÖSTERİR? 
Dışarıdan alınması zorunlu olan esansiyel amino asitleri yüksek oranda içeren ve kaslarda özellikle en çok kullanılan amino asitlerden biri olan L-Leucine açısından zengin olması sayesinde, protein dengesinin korunmasına ve kas yapılanmasına yardımcı olur. Saf halde bulunan Hipro'da, BCAA yüzdesi diğer ürünlere göre daha yüksektir. İlave olan BCAA sayesinde, hem çok hızlı olarak kaslara BCAA sağlanır hem de izole wheyden gelen BCAA ‘lar antrenman esnasında kasları besler. Serbest formda olan ve HIPRO formülüne ilave edilmiş olan L-Glutamin, hem anabolik hem de anti-katabolik etki sağlar.

 

 Hardline Hipro Isowhey , isowhey


Antrenman öncesi ve antrenman esnasında alınan Hipro, kana hızlı karıştığı ve yüksek verimle kullanıldığı için etkisini çok hızlı gösterir. HIPRO o kadar saf bir üründür ki, içeriğinde hiçbir dolgu veya kıvam artırıcı madde yoktur. Karbonhidrat, şeker ve laktoz içermez, diğer bir değişle bu maddelerin ürün içeriğindeki miktarı gerçek sıfırdır. Laktoz değerinin sıfır olması sebebiyle, kana karışımı, diğer whey ürünlerine göre son derece hızlıdır. Bir whey proteininde olabilecek en düşük yağ oranına (%1) sahiptir.

HIPRO daha saf bir ürün eldesi için pahalı bir yöntem olan ion-exchange metoduyla üretilmiş biyoaktif whey protein izolatıdır. Ion-exchange yöntemiyle daha saf bir ürün elde edilirken wheyin bir çok değerli ajanlarının kaybolma tehlikesini beraberinde getirir. Ancak, bir dünya devi ve sektörün lideri konumunda olan DAVISCO´nun ileri imalat teknolojisi böyle bir tehlike oluşturmaz aksine wheyin tüm fraksiyonlarının kaybolmadan Hipro`da korunduğunu garanti eder. Bu durum, ion-exchange yöntemiyle ürün eldesine giden diğer markaların ürünleri için daima bir soru işareti olarak kalır.

Piyasada diğer markaların yağ ve karbonhidrat içermeyen whey ürünlerini bulmanız mümkündür, ama hiçbiri HIPRO değildir. Diğer hiçbir whey ürünü esansiyel ve BCAA amino asitlerini HIPRO kadar doğru oranlarda içermez. Kas kütlesi oluşumunda hayati bir rolü olan lösin, HIPRO´da yüksek miktarda bulunur. HIPRO, tüm whey ürünleri içinde, bilinen, kana en hızlı karışan wheydir.

HIPRO, sporcular ve sağlığına önem veren herkes için birinci sınıf bir üründür.

 

KULLANIM ŞEKLİ
1 porsiyon (1 tam ölçek,25 g) bir bardak (150 ml.) su veya az yağlı süt ile karıştırılarak antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra olmak üzere, günde iki alınır.
 

Servis Miktarı: 25 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 72
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 98  
Protein 24 gr  
Karbonhidrat 0 g  
Toplam Yağ 0 g  
1 Porsiyondaki Amino Asit Oranı
Alanin 1123 mg **
Arjinin 550 mg **
Aspartik Asit 2653 mg **
Sistein 693 mg **
Glutamik Asit 3920 mg **
Glisin 382 mg **
Histidin 526 mg **
İzolösin 1291 mg **
Lösin 2820 mg **
Lizin 2629 mg **
Metiyonin 550 mg **
Fenilalanin 837 mg **
Prolin 1052 mg **
Serin 645 mg **
Treonin 1052 mg **
Triptofan 1052 mg **
Tirozin 837 mg **
Valin 1195 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır. 
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
İçindekiler: Ion-Exchange Whey İzolesi, Doğala Özdeş Aroma, Aspartam, Asesülfam K, Sodum Siklamat, Sodyum Sakkarin.
Hardline Hipro Isowhey , isowhey
Son Kullanma Tarihi: 05/2022

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 355

 

Ürün Tipi
Protein Tozu
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Kas Artışı
Protein Oranı
81 - 96
Protein Türü
İzole Whey Protein
Ürün Miktarı
1501 gr - 2000 gr
Menşei
Türkiye
Servis Sayısı
71 - 80
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR