Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Hardline Glutapure 300 gr
Hardline Glutapure 300 gr

.Hardline Glutapure 300 gr Amino Asit (GC01363)

Marka : Hardline
Para Puan : 30
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Hardline Glutapure 300 gr

 Hardline Glutapure 300 gr 

 

 Hardline Glutapure 300 gr

 

  • Pozitif nitrojen dengesi sağlamaya,
Protein sentezine,
Kas yapılanmasına,
Hücresel hidrasyona yardımcı olur.

 

GLUTAPURE NEDİR?

Kaslarda amino asit havuzunun %60'ını ve vücutta toplam amino asit döngüsünün %20'sini Glutamin oluşturur. Diğer amino asitlerin aksine sadece Glutamin'in 2 nitrojen atomu vardır ve nitrojen mekiği olarak bilinir. Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Nitrojen, yeni kas dokularının oluşumunda ve mevcut kas dokularının büyümesi önemli bir rol oynar.
 
Glutamin tüm amino asitler içinde en çok fonksiyona sahip olan temel bir amino asittir ve profesyonel sporcular tarafından temel bir gıda takviyesi olarak kullanılır.
 
Sporcularda ağır antrenman sonrasında enerji azalması ve kas ağrıları oluşur. Eğer vücudun dinlenme ve iyileşme süresi, iki antrenman zamanı arasındaki süreden fazla olursa, bu sporcu için bir sıkıntı (sendrom) yaratır. Bu sendrom vücudun depoladığından daha fazla Glutamin tüketimine neden olur. Üst üste yaşanabilecek bu sendrom vücudun kas yıkımına gitmesine sebep olur.  Antrenmanlar sırasında en çok tüketilen amino asit Glutamin'dir.
 
Glutamin'in temel olarak sağladığı faydalar: Hücrelerin nitrojen alımını zenginleştirmeye, protein sentezini artırmaya, hücre hidrasyonunu artırmaya. Kısacası Glutamin hem anabolik hem de anti katabolik bir amino asittir.
 
HARDLINE Glutapure, %100 saf, doğal, pharma grade (ilaç sanayinde kullanılabilir) L-glutamine ile üretilmişitir.
 
Günde 1 porsiyon (5 g)1 bardak (200 ml) su ile karıştırılarak antreman sonrası ve yatmadan önce olmak üzere günde 2 defa alınız.

SKT: 04/2022
 

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 61

 

Ürün Tipi
Glutamin
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Kas Artışı
Ürün Miktarı
251 gr - 300 gr
Menşei
Türkiye
Servis Sayısı
51 - 60
Renk
Renksiz
Etiketler
Hardline, Glutamin, Glutamine,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR