Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Hardline Carbopure 4000 gr
Hardline Carbopure 4000 gr

.Hardline Carbopure 4000 gr Karbonhidrat Tozu (GC01292)

Marka : Hardline
Para Puan : 55
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Hardline Carbopure 4000 gr

 Hardline Carbopure 4000 gr 

 

Hardline Carbopure 4000 gr

 

KULLANIM AMACI

Uzun süreli enerji kazanmaya, 
Performans artışına,
Dayanıklılık kazanmaya,
Glikojen depolanmasına yardımcı olur.
 

CARBOPURE NEDİR?

Sağlıklı şekilde en uzun süreli enerji vermek, dayanıklılığı artırmak ve maksimum performans sağlamak için, mısırdan elde edilmiş orta uzunlukta granül glikoz polimerlerinden üretilmiştir. İçerisinde aroma, tatlandırıcı gibi katkı maddelerinden hiçbirini barındırmayan Carbopure, herhangi bir sıvı içerisinde çok kolay erir. %100 saf olan Carbopure ile, antrenmanlardaki enerji ihtiyacını karşılayıp, antrenman sonrası kullandığında glikojen depolarının tekrar dolması sağlanır.
 
CARBOPURE etkisini nasıl gösterir? 
Sporcularda günde her kilogram ağırlık için 8-9 gram karbonhidrat alımı yeterlidir. Sağlıklı beslenme ve sportif performans açısından tüketilen karbonhidratların %85'i kompleks karbonhidratlardan, %15'inin ise basit karbonhidratlardan oluşması gerekir. Karbonhidrat takviyesi yapılırken asıl dikkat edilmesi gereken nokta, kompleks karbonhidrat miktarının basit karbonhidrata göre 5 kat fazla olmasıdır. Bunun başlıca sebepleri; kompleks karbonhidratların yağ olarak depolanmaması ve uzun süreli enerji vermesidir. Kas glikojeni, şiddetli kısa süreli egzersizlerde temel enerji kaynağı, dayanıklılık egzersizlerinde ise, çalışma verimini belirleyen faktördür. Özellikle dayanıklılık sporlarının final bölümünde, kas glikojen depolarının varlığı, kazanma veya kaybetmeyi belirlemektedir. 
 
Eğer vücutta yeterli glikojen yok ise yağlar ve proteinler enerji için kullanılır. Bu durumda da yorgunluğa ve mide bulantısına sebep olan toksin maddeleri bırakırlar. Karbonhidrat takviyesi alan sporcular, normal veya yağ protein takviyesi alanlara oranla daha uzun süre yorulmadan çalışabilmektedirler. Antrenmandan sonra alınan kompleks karbonhidratlar boşalan glikojen depolarının doldurulmasında en önemli rolü oynar. 
 
Carbopure, Kreatin ile antrenman öncesinde kullanıldığında, Kreatin'in emilimini artırır. Dolayısıyla Carbopure ve Kreatin kombinasyonu, antrenman performansını artırır ve güç gerektiren hareketleri daha kolay yapmanızı sağlar. Hipro ile antrenman öncesi ve antrenman esnasında kombine edilebilen Carbopure ile hem kaslarınızın büyümesi için gerekli olan protein takviyesi hem de enerji ihtiyacınız sağlanır.
  

 

 

4000 Gram
 
 
Servis Miktarı : 2 Ölçek (46 g)
Servis Sayısı : 87
 
% Günlük Değer*
  
0
%
1 Servis Üründe
 
  184kcal
**
Enerji
  0,0g
**
Yağ
  46,0g
**
Karbonhidrat

 

  0,0g
**
Protein

KULLANIM ŞEKLİ

1 porsiyon (46 g, 2 ölçek), büyük bir bardak su veya meyva suyu (300 ml.) ile karıştırılarak antrenmandan yarım saat önce ve antrenmandan sonraki 1 saat içinde olmak üzere günde iki defa içilir.

SKT: 06/2022

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 13

 

Ürün Tipi
Kilo + Kas Kütlesi Takviyesi
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Hacim Artışı
Ürün Miktarı
3501 gr - 4000 gr
Servis Sayısı
81 - 90
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR