Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Hardline Beta Alanine 300gr
Hardline Beta Alanine 300gr

.Hardline Beta Alanine 300gr (GC01740)

Marka : Hardline
Para Puan : 35
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Hardline Beta Alanine 300gr

  Hardline Beta Alanine 300gr

  

Hardline Beta Alanine 300gr 

Beta-Alanin bir aminoasit türevidir. Karaciğerde vücut tarafından sentezlenerek elde edilebildiği gibi bireyler kümes hayvanları ve kırmızı et ürünleri tüketimiyle beta-alanin ihtiyaçlarını destekleyebilirler. Son zamanlarda beta-alanin ?in tüm ergojenik besin desteklerinden daha çok tercih edilmesinin altında yatan sebep ise iskelet kaslarında bulunan karnozin seviyesini arttırmasıdır (1).

Direnç antrenmanı ve yüksek yoğunluk antrenmanı yapan bireylerde kas karnozin değerinin artmış olduğu bilinmektedir (2).

4 hafta boyunca alınan günlük 4-6 g beta-alanin ?in kas karnozin seviyesini %64 arttırdığı ve bu alımın 10 haftaya kadar sürdürülmesi halinde oranın %80?lere kadar yükseldiği keşfedilmiştir (1,3).
1-) Günde 4-6 gr arası 4 hafta kullanılan beta-alanin(BA)  ve BA içerikli pre-workout?lar kas karnozin seviyesini arttırır.

2-) Yeterli miktarda beta-alanin içeren çok içerikli beslenme takviyeleri (pre-workout?lar) 4 hafta düzenli kullanıldığı zaman istenilen kas kazanımını ve devamlılığı sağlayabilir.

3-) Beta-Alanin?in herhangi yan etkisi görülmemektedir.

4-) Beta- Alanin nöromusküler (sinir ? kas) yorgunluğunu azaltır ve taktiksel düşünmeye katkı sağlar.

 

300 Gram
Servis Miktarı : 1 Ölçek (3 g)
Servis Sayısı : 100
% Günlük Değer*
  3.000mg
**
Beta Alanin
** Günlük değerler saptanamamıştır.
 

SKT : 06/2022

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 77

 

Ürün Tipi
Pre-Workout
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Performans
Ürün Miktarı
251 gr - 300 gr
Menşei
Türkiye
Servis Sayısı
91 - 100
Etiketler
Hardline, beta, alanine,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR