Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Hardline BCAA Fusion 500 gr
Hardline BCAA Fusion 500 gr

.Hardline BCAA Fusion 500 gr Amino Asit (GC01424)

Marka : Hardline
Para Puan : 55
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Hardline BCAA Fusion 500 gr

 

Hardline BCAA Fusion

 

Hardline BCAA Fusion 500 gr

 

Hardline BCAA FUSION, İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez. Aspartam içermez.
4:1:1 oranında L-Leucine, L-Valine ve L-Isoleucine içerir. Dallı zincirli amino asitler (BCAA) olarak isimlendirilen bu amino asitler, iskelet kaslarında en yoğun bulunan amino asitlerdir. 

Kaslarda amino asit havuzunun %60'ını ve vücutta toplam amino asit döngüsünün %20'sini Glutamin oluşturur. Diğer amino asitlerin aksine sadece Glutamin'in 2 nitrojen atomu vardır ve nitrojen mekiği olarak bilinir. Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Glutamin tüm amino asitler içinde en çok fonksiyona sahip olan temel bir amino asittir ve sporcular tarafından temel bir gıda takviyesi olarak kullanılır.Aminoasit içeren sporcu gıdasıdır.
Antrenmanlar sırasında en çok tüketilen amino asit Glutamin'dir. Glutamin hem anabolik hem de anti katabolik bir amino asittir. 

 

Hardline BCAA FUSION yoğun antrenman dönemlerinde protein dengesini korumaya yardımcı olur, tadı doğadan bitkisel ekstrakt STEVIA ile tatlandırılmıştır. Hardline BCAA, B6 vitamini ile zenginleştirilerek etkisi arttırılmıştır.

KULLANIMIAntrenmandan 30 dakika önce ve ya antrenmandan esnasında 1 porsiyon [2ölçek(10 g)] 300ml su ile karıştırarak kullanınız. 2 tatlı kaşığı ölçek olarak kullanılmalıdır.

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 10 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 50
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 26 kcal
Yağ 0.01 gr
Karbonhidrat 0.2 gr
Protein 6.6 gr
B6 Vitamini 2 mg
BCAA Fusion Karışımı 9 gr
BCAA 4:1:1 7.000 mg
L-Glutamin 2.000 mg
     
 
Diğer İçerikler: BCAA Fusion Karışımı[BCAA 4:1:1(L-Lösin,L-İzolösin,L-Valin),L-Glutamin],Asitlik düzenleyici(Strik asit,Malik asit),Aroma verici(Doğal özdeş nar aroması),Tatlandırıcılar[Sukroloz,Asesülfam K,Stevya(Steviol Glikozit)],Kıvam verici(Karboksimetil Selüloz),Renklendirici(Ponso 4R) B6 Vitamini(Pridoksin HCI),Ponso 4R: Çocukların aktibite ve dikkatleri üzerine olumsuz etkileri bulunabilir. Alerjenler:Sülfit içerebilir. Tatlandırıcı içerir.

 

SKT:  07/2022

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 225

 

Ürün Tipi
BCAA
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Kas Artışı
Ürün Miktarı
401 gr - 500 gr
Menşei
Türkiye
Servis Sayısı
41 - 50
Etiketler
Hardline, Bcaa, Fusion, Amino Asit,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR