Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Hardline ARG 1250 120 kapsül
Hardline ARG 1250 120 kapsül

.Hardline ARG 1250 120 kapsül Arginine Amino Asit (GC01077)

Marka : Hardline
Para Puan : 25
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Hardline ARG 1250 120 kapsül

Hardline ARG 1250 120 kapsül

Ürün Analizi

1 Porsiyon içeriği * % RDA
Arginine 1250 mg *

ARGININE NEDİR?

L-Arjinin, elzem amino asitlerden biridir. Vücutta, erimiş gaz formunda bulunan Nitrik oksit, L-Arjinin?den yapılır. L-Arjinin?den üretilen Nitrik oksit, damarları genişletir (vazodilasyon) ve kan basıncını düşürerek kalbin yükünü hafifletir(1) .Vücuttaki kan akışının hızlanması daha fazla besinin kaslara taşınarak burada oluşacak yıkımı azaltır ve antreman sonrası ağrıların azalmasına yardımcı olur. Nitrik oksit seviyesinin artması, antreman sonrası yenilenmeyi ve adalenin dolgunluğunu sağlamaya, glutamin seviyesini arttırmaya ve diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur. Kreatin, arjininden sentezlenerek iskelet kaslarında yüksek enerji kaynağı fosfat deposu olarak bulunur(2).
 
(1) Nitrik oksit sentezinin L-Arjinin taşınması ve arjinazlar tarafından düzenlenmesi, Dr.Gökçe Topal, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakoloji ABD, 2008.
(2) L-Arjinin alımının genç futbolcularda aerobik ve anaerobik kapasite üzerine etkileri, Serdar Türk, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, 2007.
 

KULLANIM ŞEKLİ

Gıda takviyesi olarak, aç karnına, günde 1-3 porsiyon (2-6 kapsül) alınır.
120 kapsül içerir. 

İçeriği : 2 kapsül 1250 mg Arginine

 Arginine, arjnin

 

SON KULLANMA TARİHİ : 02/2022

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 236

 

Ürün Tipi
Arjinin
İçerik Tipi
Kapsül
Hedef
Kas Artışı
Menşei
Türkiye
Servis Sayısı
51 - 60
Etiketler
Hardline, Arginine, Arjinin,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR