Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Hardline AOL 120 Kapsül
Hardline AOL 120 Kapsül

.Hardline AOL 120 Kapsül Amino Asit (GC00007)

Marka : Hardline
Para Puan : 25
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Hardline AOL 120 Kapsül

Hardline AOL 120 Kapsül 

 

Hardline AOL 120 Kapsül

 

- Kas yapılanmasına,

- Protein sentezine,

- Pozitif nitrojen dengesini oluşturmaya yardımcı olur.

 

AOL NEDİR?

 

AOL, bilimsel araştırmalar sonucu,  Arjinin, Ornitin ve Lizin amino asitlerinin en ideal oranları ile formule edilmiştir.

Vücutta erimiş gaz formunda bulunan Nitrik Oksit, Arjinin’den yapılır. Arjinin, protein sentezini arttırmaya, nitrojen oranını yükseltmeye yardımcı olur.

 

Ornitin, L-Arjinin ile birlikte sinerjistik çalışan bir amino asit türevidir. Protein dengesinin korunarak kasların oluşumuna yardımcı olur.

 

Lizin proteinlerin yapı bloklarında gerekli olan bir amino asittir. Diğer amino asitlerle birlikte çalışır. Dolayısı ile, metabolizmanın doğru çalışması için L-Lysine gereklidir.

 

Kullanım Şekli
Aç karnına, 1 porsiyon (3 kapsül) bir bardak (200 ml) su ile antrenmandan 30 dakika önce ve 1 porsiyon (3 kapsül) akşam yatmadan önce olmak üzere günde 6 kapsül veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır.

 

3 KAPSÜLDE

ARGİNİNE    :660 MG

ORNİTHİNE : 660 MG

 

LYSİNE (LİZİN)       :330 MG

 

Son Kullanma Tarihi : 03/2023

  

 

Anahtar kelimeler: arjinin , ornitin , lizin, arjinin satın al

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 27

 

Ürün Tipi
AOL
İçerik Tipi
Kapsül
Hedef
Kas Artışı
Menşei
Türkiye
Servis Sayısı
31 - 40
Etiketler
Hardline, aol, arginine,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR