Güzel Gıda Organik Tane Karabiber + Tane Beyaz Biber (Organik-Karabiber)

Para Puan : 0
Fiyat : ₺46,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺42,00(KDV Dahil)

Güzel Gıda Organik Tane Karabiber + Tane Beyaz Biber

Güzel Gıda Organik Tane Karabiber + Tane Beyaz Biber

50 gr Organik Sertifikalı Tane Karabiber

Hem Kalibresi yüksek hem organik
Hangimiz karabiberimizi aldıktan sonra yıkıyor iyice temizliyoruz ?
Karabiber sonuçta bir ağaç meyvesi ve konvansiyonel karabiber ağaçları devamlı olarak böcek ve otlara karşı kimyasal ilaçlara maruz kalıyor. O ağaçlardan toplanan karabiberler soframıza gelene kadar hangi işlemlerden geçiyor ? Üzerlerine kimyasal maddeler sıkılıyor mu? Işınlanıyorlar mı ?Bu ve bunun gibi çok ama çok soruya cevap bulmak için Organik sertifikalı tertemiz karabiberlerimizi tane olarak satışa sunuyoruz. Taze taze evinizde siz öğütünce kendinize “biz daha önce ne yiyormuşuz acaba” diye soracağınızdan eminiz. Ürünümüz 50 gr Organik Sertifikalı Tane Karabiber dır.

Menşei:Sri Lanka

50 gr Organik Sertifikalı Tane Beyaz Biber


Beyaz biber de kara biber gibi bir ağaç mevesi, hangimiz biberimizi aldıktan sonra yıkıyor iyice temizliyoruz ? Ve biliyoruz ki konvansiyonel biber ağaçları devamlı olarak böcek ve otlara karşı kimyasal ilaçlara maruz kalıyor. O ağaçlardan toplanan biberler soframıza gelene kadar hangi işlemlerden geçiyor ? Üzerlerine kimyasal maddeler sıkılıyor mu? Işınlanıyorlar mı ?

​Bu ve bunun gibi çok ama çok soruya cevap bulmak için Organik sertifikalı tertemiz beyaz biberlerimizi tane olarak satışa sunuyoruz. Taze taze evinizde siz öğütünce kendinize “biz daha önce ne yiyormuşuz acaba” diye soracağınızdan eminiz.

Ürünümüz 50 gr Organik Sertifikalı Tane Beyaz Biber dır.

Menşei:Sri Lanka

 

Ürün ID: 741

Benzer Ürünler
Etiketler
Güzel Gıda,
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ