Gifted Nutrition Mass Gainer 5400 gr
Gifted Nutrition Mass Gainer 5400 gr

.Gifted Nutrition Mass Gainer 5400 gr (x)

Para Puan : 12
Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)

Gifted Nutrition Mass Gainer 5400 gr

Gifted Mass Gainer ürününün faydaları nedir?

Gifted Mass Gainer, toz formunda bir gainer, karbonhidrat tozu ürünüdür. İçeriğinde hacim kazanmayı sağlayacak şekilde yüksek karbonhidrat ve protein içerir.

Gifted Mass Gainer, her porsiyonunda 250g karbonhidrat ve 50 gram protein içerir. İçeriğindeki proteinler 7 farklı kaynaktan elde edilmiştir. Yavaş ve hızlı salınımlı proteinler bir arada bulunmaktadır.   

Gifted Mass Gainer’ın hammadde kalitesi çok yüksektir. Zengin amino asit profili de bunu göstermektedir.

 KULLANIMI: Kahvaltı ve antrenman sonrasında, 2 dolu kaşığı 750ml buz gibi suya ekleyin. Tamamen karışıncaya kadar çalkalayın. Milkshake tadı elde etmek için az yağlı süt ile karıştırabilirsiniz. 

SKT: 06/2017

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 346

Ürün Tipi
Kilo + Kas Kütlesi Takviyesi