Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Garmin Vivosmart Hr Siyah Akıllı Bileklik
Garmin Vivosmart Hr Siyah Akıllı Bileklik

.Garmin Vivosmart Hr Siyah (010-01955-18)

Marka : Garmin
Para Puan : 10
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 753759150778

Garmin Vivosmart Hr Siyah Akıllı Bileklik.Stoklarla sınırlı kampanya. Son 1 adet.

Garmin Vivosmart Hr 

 
Bilekten kalp atış hızını ölçen akıllı aktivite izleyicisi
Şık bandı ile tüm gün rahatça giyilebilir, her zaman açık olan göstergesi değerlerinizi güneş altında bile size gösterebilir
Adım, mesafe, kalori, kalp atış hızı, çıkılan katlar ve aktivite yoğunluğunu gösterir
Mesaj, arama, e-posta, takvim ve sosyal medya bildirimlerini alır
Müziğinizi ve VIRB® hareket kameranızı (ayrı satılır) bileğinizden yönetin
Hareket çizgisi ve titreşimiyle size hareket etmenizi hatırlatır
 
Bilekten kalp atış hızı ölçer
Vivosmart HR akıllı aktivite izleyicisi ve Elevate? kalp atış hızı teknolojisi 7 gün 24 saat kalp atış hızınızı ölçer. Bu özellik size herhangi bir ölçüm bandı giymeden çalışma özgürlüğü verir. Vivosmart HR kalp atış hızını kullanarak size yaktığınız kaloriler ve fitness aktivitenizin zorluğu hakkında değerlendirmeler verir, harcadığınız efora inacınızı artırır. Vivosmart HR?ı dilerseniz bileğinizde kalp atış hızı ölçer olarak diğer Garmin cihazlarlar eşleştirerek kullanabilirsiniz.
 
Adımlardan daha fazlası
vivosmart HR adımlarınızı, mesafeyi ve yaktığınız kalorileri ölçmeye ek olarak, içerisine entegre edilmiş barometrik yükseklik ölçer ile çıktığınız katları da ölçer. Yüzmeye veya kampa gidin farketmez, yaptığınız aktivitenin yoğunluğu dakika dakika kaydedilir. Bu özellik size Amerikan Kalp  Birliği, Amerikan Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, Dünya Sağlık Örgütü gibi kurumlar tarafından tavsiye edilen aktivite hedeflerindeki gelişiminizi gösterir.
 
Akıllı Özellikler
Vivosmart HR?ın aktivite izleyicisi ile aktif ve bağlı kalın! Uyumlu akıllı telefonunuzdan bir bildirim aldığınızda hafifçe titrer ve otomatik olarak bildirimi gösterir. Basitçe dokunup kaydırarak daha fazlasını okuyabilirsiniz. Diğer bağlı özellikler ise müziğinizi ve VIRB hareket kameranızı (ayrı satılır) konrol etmenizi ayrıca kayıp telefonunuzu bulmanızı sağlar.
 
Hergün kendini geç
vivosmart HR yapmakta olduğunuz aktivitenin seviyesini öğrenir ve size ulaşılabilir günlük bir hedef sunar. Aşamalara ulaştıkça, bir sonraki gün için hedeflerinizi ayarlar, gittikçe sizi daha sağlıklı bir hayat biçimine doğru yönlendirir. Gün boyu, bir saat boyunca hareketsiz kaldığınız takdirde hareket çizgisi ve titreşim uyarısıyla size hareketli kalmanızı hatırlatır. Hareketsizlik süresini sıfırlamak için kısa bir yürüyüşe çıkın!
 
Bağlanın
Vivosmart HR aktivite izleyicisi otmatik olarak akıllı telefonunuzla gün boyu eşleşir ve değerlerinizi ücretsiz online topluluğumuz için kaydeder. Garmin Connect? te aktivite değerlerinizi saklayabilir, planlayabilir ve günlük adım sayacınızı kendinizi yenmek için kullanabilirsiniz. Daha detaylı kalori takibi için, MyFitnessPal üyeliği oluşturabilir ve Garmin Connect hesabınıza bağlayabilirsiniz. Bu vivosmart HR tarafından gün boyu kaydedilen, alınan ve yakılan kalorileri karşılaştırmanıza mümkün kılar
Cihaz ölçüleriBileklik ölçüleri: 136-187 mm (Normal); 180-224 mm (XL); En: 21.0 mm; Kalınlık: 12.3 mm 
Ekran boyutu1.00" x 0.42" (25.3 mm x 10.7 mm) 
Ağırlık29.6 g (1.0 oz),Normal; 32.0 g (1.1 oz), XL
Ağırlık29.6 g (1.0 oz),Normal; 32.0 g (1.1 oz), XL
BataryaŞarj edilebilir lithium-ion batarya
Batarya ömrü5 güne kadar
Su geçirmezlik5 ATM 
Garmin ConnectVar
Ek özelliklerÇıkılan katları sayma: Var
Antrenman yoğunluğu izleme: Var
Ekran Çözünürlüğü160 x 68 piksel
Dokunmatik EkranVar
Akıllı BildirimlerVar
Titreşimli UyarılarVar
Müzik KontrolüVar
"Telefonumu Bul? ÖzelliğiVar
VIRB® kontrolüVar
Nabız ÖlçerVar (Bilekten ölçer)
Yakılan Kalori HesabıVar (Nabız tabanlı)
Adım SayarVar
Otomatik Günlük Hedef BelirlemeVar
Hareketsizlik UyarısıVar
Uyku GözlemlemeVar
Negatif Ekran ModuVar

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 285

Etiketler
Garmin,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR