Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Garmin Tactix Bravo
Garmin Tactix Bravo
Garmin Tactix Bravo
Garmin Tactix Bravo
Garmin Tactix Bravo
Garmin Tactix Bravo

.Garmin Tactix Bravo (010-01338-0B)

Marka : Garmin
Para Puan : 100
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 753759157586

Garmin Tactix Bravo.Stoklarla sınırlı kampanya. Son 1 adet.

Garmin Tactix Bravo Saat

Garmin Türkiye İthalatı, Faturalı ve 2 yıl Garantili

 

Gerçek Performans, Taktiksel İşlevsellik ile Buluşuyor

 • Oldukça dayanıklı, bombeli safir lens ile yüksek çözünürlüklü, günes ışığında okunabilir 1.2 inç Garmin Chroma Display ekran, 2 mod arasında geçiş yapabilir: gündüz kullanım ve gece görüş gözlüğü uyumluluğu
 • GPS/GLONASS alıcıları ile paslanmaz çelikten yönelmesiz EXO anten, daha zorlu koşullarda da konumunuzu belirleme kabiliyetine sahiptir
 • Taktiksel araç gereçlerin gereksinimlerinden esinlenen tamamı siyah, güçlü ve dayanıklı tasarım, arazide kullanım için düşünülmüştür
 • Siyah PVD kaplamalı paslanmaz çelik butonlar, tırtıklı başlat/durdur butonu, arka kasa plakası ve vidalar
 • Yüksek hassasiyetli GPS/GLONASS uydu alıcısı, yalnızca GPS'in olduğu durumlardan daha zorlu koşullarda dahi konumunuzu belirleme kabiliyetine sahiptir
 • Jumpmaster, öngörülen yol işaretleri, çift formatlı GPS koordinat verileri ve TracBack® gibi taktik özellikler
 • Pil ömrü: Akıllı saat modunda (ayarlara bağlı olarak) 2 haftaya kadar, GPS modunda 20 saate kadar veya UltraTrac™ pil tasarruf modunda 50 saate kadar

 

 

GPS destekli tactix Bravo çoklu spor egzersiz saati, sık ve günlük kullanım için tasarlanmış bir saatte özel taktiksel islevsellikler ile fitness egzersizleri ve dış mekan navigasyonu için akıllı özellikleri bir araya getiriyor. Tamamı siyah, güçlü ve dayanıklı tasarım, taktiksel ortamlar için tasarlanmıştır ve çift modlu çalışma özelliği gündüz kullanımını ve gece görüş gözlüğü ile uyumluluğu optimize ediyor.

En Zorlu Koşullara Karşı Koyan Ciddi Tarz

tactix Bravo, tek parça siyah ve zeytin yeşili dahil 3 halkalı naylon kayışlar ile gelir. Saat, koruyucu bir paslanmaz çelik bezel ve butonlar ile ekstra dayanıklılık için güçlendirilmiş bir kasaya sahiptir. LED arka aydınlatmalı, güneş ışığında okunabilir, yüksek çözünürlüklü renkli Garmin Chroma Display ekranı, verilerinize her ışık koşulunda erişmenizi sağlar. Kullanıcı tarafından etkinleştirilebilen gece görüş modu, arka aydınlatma ışığını gece görüş gözlüğünün çalışmasını engellemeyecek bir seviyeye ayarlar. tactix Bravo, 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine ve UltraTrac pil tasarrufu modunda 50, GPS modunda 20 saate ve smartwatch modunda 3 haftaya kadar pil ömrüne sahiptir (tümü ayarlara bağlıdır).

 

Dahili Taktiksel Özellikler

Taktiksel özellikler arasında şunlar bulunur: Jumpmaster aktivitesi, ön görülen ara noktalar, çift formatlı konumlandırma ile MGRS, Derece, Dakika, Saniyeyi ve daha fazlasını destekleyen GPS Koordinat Veri Sayfası.

Yolunuzu Navigasyon ile Bulun

tactix Bravo saatiniz, GPS plus ABC sensörlerini (altimetre, barometre ve pusula) kullanarak bilinen ve bilinmeyen yollarda kapsamlı navigasyon ve kayıt işlevsellikleri sunar. TracBack® özelliği, sizi geldiğiniz yoldan baslangıç noktasına navigasyon ile geri götürür. Dahili sensörleri yön, yükseklik ve hava koşulları hakkında bilgi sağlar.

Siz hareket ederken bir "ekmek kırıntısı izi" oluşturarak bir GPS takip günlüğü kaydeder. Ayrıca başlama/bitirme noktası çizgisi, rota kontrol noktası veya bir kamp bölgesi, araç ya da diğer ilgi noktaları gibi konumları işaretlemenizi de sağlar. tactix Bravo ile aynı zamanda parkurlar da oluşturabilir ve takip edebilirsiniz.

tactix Bravo, ANT+® kablosuz bağlantı ve Bluetooth®3 ile donatılmıştır ve konumlarınızı, rotalarınızı ve geocache'lerinizi paylaşmanız için akıllı özelliklere sahiptir.

 

Gelişmiş Fitness Ölçümleri

tactix Bravo saatiniz, form ve fitness durumunuzu bildirmek için egzersiz özellikleri ile donatılmıştır. Bunlardan ilki VO2 max tahmincisidir. Bir kalp atış hızı monitörü¹ ile kullanıldığında tactix Bravo, koşu hızınız, dakika başına kalp atış sayınız ve kalp atış hızı değişmeleri dahil verileri toplayarak dakika başına tüketebileceğiniz maksimum oksijeni ön görür. Fitness ilerlemenizi takip etmek ve arkadaşlarınızla karşılaştırmak için VO2 max verilerindeki değerlerindeki değişimi kaydedin. Diğer fitness metrikleri, dinlenme kontrollü artı mevcut VO2 max sayınıza bağlı olarak ideal sonlandırma sürenizi tahmin eden hız tahmincisiyle birlikte bir mola danışmanı içerir.

 

Gelişmiş Koşu Dinamikleri ve Fizyolojik Metrikler

Koşu verileriniz ile daha ileri gidin ve kapsamlı fizyolojik1 ölçümler ile gelişmiş koşu dinamiklerinizi2 inceleyin. Bir kalp atış hızı monitörü ile kullanıldığında tactix Bravo aşağıdaki verileri raporlar:

 • Dikey salınım ve oran koşu hareketinizdeki sıçramanın derecesi ve adım uzunluğunuzdaki fayda oranı
 • Zeminle temas süresi ve denge koşu hareketinde uçuştan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar
 • Ritim dakika başına adım sayısı
 • Uzunluk aşımı uyumlu mevcut adımlamayı belirler
 • Fizyolojik ölçümler, kalp durumunuzu ölçerek aşağıdaki bilgileri sağlar:
  • Stres puanı
  • Performans durumu
  • Laktik asit eşiği
 

Altimetre, Barometre ve Pusula

tactix Bravo, ilgili bilgileri gerçek zamanlı olarak sağlamak için ABC sensörleri ile donatılmıştır. Dahili altimetre yükselmeyi ve alçalmayı doğru şekilde denetim altında tutmak için yükseklik verileri sağlarken, barometre ise hava basıncındaki kısa süreli trendleri göstererek hava değişimlerini tahmin etmeye yardımcı olur. 3 eksenli elektronik pusula ister hareketli ister hareketsiz olun, bulundugunuz açıyı tespit eder.

tactix Bravo ABC sensörlerini GPS alıcısını kullanarak otomatik şekilde kalibre eder ve konuma göre saati otomatik şekilde ayarlar. Tam dogru bir sıcaklık okuması için tempe harici sıcaklık sensörümüz ile eşleştirin.

 

Gelişmiş Uygulamalar ve Saat Yüzleri

tactix Bravo saatinizi Connect IQ mağazamızdan ücretsiz indirmeler ile kişiselleştirin. Saat yüzünüzü özelleştirebilir, bir bakışta çeşitli bilgiler sunan veri alanları ekleyebilir ya da uygulama ve widget'lar edinebilirsiniz.

Bağlı Kalın

Akıllı bildirimler³, yoldayken dahi e-mail, mesaj ve uyarılarınızı doğrudan bileğinize almanızı sağlar. tactix Bravo, uyumlu akıllı telefonunuza4 bir mesaj aldığında telefondan sinyal alır ve okumaya hazır oldugunuzda mesajı kendi ekranında görüntüler.

Diğer bağlı özellikler arasında ücretsiz fitness topluluğu Garmin Connect'e otomatik yüklemeler, LiveTrack ile Garmin Connect ve Garmin Connect Mobile uygulamaları aracılıgıyla sosyal medya paylaşımları bulunur. Telefonunuzdaki müziği ve VIRB® XE aksiyon kameranızı uzaktan kontrol edin. Telefonumu Bul ve Saatimi Bul özelliklerine sahiptir. Activity Tracking4 özellikleri gün içindeki adımlarınızı, yaktığınız kalorileri ve çıktığınız basamakları sayar; sleep tracking özelliği, ilave sağlık bilgileri için uyku düzeninizi denetler.

 
 • ¹Nabız ölçerler ve HRM Run, ayrı satılır
 • ²HRM-Run gereklidir; bazı paketlerde dahildir, ayrı satılır.
 • ³Telefonun Bluetooth® özelliği olması gerekir. Uyumluluk için bakınız.
 • 4Bkz.Aktivite izleme doğruluğu

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 558

 

Etiketler
Garmin,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR