Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Garmin Fenix 3 Sapphire Titanium Akıllı Saat
Garmin Fenix 3 Sapphire Titanium Akıllı Saat
Garmin Fenix 3 Sapphire Titanium Akıllı Saat
Garmin Fenix 3 Sapphire Titanium Akıllı Saat

.Garmin Fenix 3 Sapphire Titanium Akıllı Saat (010-01338-41)

Marka : Garmin
Para Puan : 10
Fiyat : $0.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Garmin Fenix 3 Sapphire Titanium Akıllı Saat

Garmin Fenix 3 Sapphire Titanium Akıllı Saat

 

İlkelerine Bağlı Multisport GPS Antrenman Saati
 
? Paslanmaz çelik EXO anten ve GPS + GLONASS desteği sayesinde isabetli ve doğru navigasyon imkanı
? 1.2 inç güneş ışığında okunabilen renkli Chroma ekran
? VO2 Max ve Recovery Advisor gibi fitness özellikleri (nabızölçer¹ ile birlikte kullanıldığında)
? 3 eksenli pusula, yükseltiölçer, basınçölçer, TracBack ve Sight?n Go gibi outdoor navigasyon özellikleri
? Connect IQ uyumluluğu sayesinde kişiselleştirilmiş uygulamalara, veri alanlarına ve istediğiniz saat görünümüne kavuşun
 
 
fenix 3 dayanıklı, birçok özelliğe sahip ve akıllı multisport GPS antrenman saatidir. Outdoor ve fitness için oluşturulmuş özellik setleri ile fenix 3, tüm antrenman aktivitelerine ve yarışlara hazırdır. Connect IQ platformuna erişim sayesinde veri alanlarını, saat görünümünü ve aktiviteleri kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca, ince ve hafif GPS multisport antrenman saati olan fenix 3 sayesinde antrenmanlar sırasında veya günlük kullanım esnasında hızınızı kesmenize sebep olmaz.
 
En Zorlu Koşullara Dayanan Güçlü Stil
fenix 3?ün 3 modeli mevcuttur: yüksek güce, dayanıklılığa sahip Kristal ve Siyah bantlarla kullanılabilen Gri model; kırmızı kayışla kullanılabilen Gümüş model; çelik kayışlı Premium Sapphire model. Her 3 saat de koruyucu çelik halkaya, düğmelere ve ekstra dayanıklılık için güçlendirilmiş kasaya sahiptir. Güneş ışığında okunaibilen, yüksek çözünürlüklü ve renkli Chroma ekran, her ışık seviyesinde saatinizi okuyabilmenize olanak sağlayan LED arka ışık ile aydınlatılmaktadır. fenix 3, 100 metreye kadar su geçirmezdir. Saat, ULtraTrac modunda 50 saate, GPS modunda 16 saate ve saat modunda 3 aya kadar çıkan pil ömrüne sahiptir. (pil ömrü tamamen ayarlara bağlıdır).
 
Gelişmiş Fitness Ölçümleri
fenix 3, sahip olduğu ölçümler sayesinde sizi formunuz ve gelişiminiz konusunda bilgilendirir. İlk fitness ölçümü olarak VO2 max tahmini sayılabilir. Bir nabızölçer¹ ile birlikte kullanıldığında, fenix 3 koşu hızınızı, dakikadaki nabız sayınızı ve nabız sayısı değişkenliğini gözlemleyerek dakika başına tüketebileceğiniz maksimum oksijen miktarını tahmin eder. VO2 max tahminlerinizdeki değişimleri izleyerek formunuzu ne kadar geliştirdiğinizi öğrenebilir ve kendinizi arkadaşlarınız ile karşılaştırabilirsiniz. Diğer fitness ölçümleri arasında dinlenme danışmanı, dinlenme zamanlayıcısı ve Race Predictor (Yarış Tahmincisi) bulunmaktadır.
 
Koşu Dinamikleri
fenix 3, çeşitli koşu ölçümlerini raporlayarak koşu formunuz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. HRM-Run monitor¹ ile birlikte kullanıldığında, fenix 3 koşu temponuzu, dikey salınımınızı ve yer ike temas sürenizi ölçer. Koşunuzun verimliliğini etkileyen bu ölçümlere "koşu dinamikleri? adı verilmektedir.
 
Yüzme Profili ve Ski-board Kayak Modu
fenix 3, yalnızca koşu için değili; yüzme ve kayak için de özel ayarlanmış özellik setlerine sahiptir. Garmin Swimden faydalanan fenix 3, kat ettiğiniz mesafeyi, kulaç sayınızı ve daha fazlasını ölçer. fenix 3?e içinde yzdüğünüz havuzun uzunluğunu söyleyip antrenmanınıza başlayabilirsiniz. Ski-board modunda bu özelliklere ek olarak; hız, mesafe ve dikey iniş ölçümleri ile otomatik koşu sayacı bulunmaktadır. fenix 3 saatinizi eldivenle bile VIRB ve VIRB Elite Aksiyon kameralarına uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.
 
Navigasyon Özelliği
Başka hiçbir navigasyon özellikli kol saati, antrenman fonksiyonlarını ve GPS teknolojimizi bir arada sunmamaktadır. fenix 3, kapsamlı navigasyon ve izleme fonksiyonları ile size yol gösterecek. Dahili sensörleri sayesinde rotanıza veya hava durumuna dair bilgileri kolayca edinebilirsiniz.
 
Siz yolunuzda ilerledikçe, fenix 3 geçtiğiniz noktalara "ekmek kırıntıları? bırakarak bir GPS izleme kaydı oluşturur. Ayrıca sizin de başlangıç/bitiş noktası veya kamp alanı gibi istediğiniz alanları işaretlemenize yardımcı olur. fenix 3 ile rota oluşturabilir ve oluşturduğunuz rotaları izleyerek yolculuk edebilirsiniz. Ek olarak, 1000?e kadar konumda işaretleme yapabilir ve 10,000?e kadar izleme noktasını cihazınıza kaydedebilirsiniz.
BaseCamp kullanarak, aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte geziler düzenleyebilir ve maceralarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Fenix, hem ANT+ hem de Bluetooth® Smart özelliklerine sahiptir. Bu sayede kablosuz bağlantı aracılığı ile konum ve rota paylaşımı yapabilirsiniz.
 
Barometre, Pusula ve Yükseltiölçer
fenix 3?ün ABC sensörleri, gerekli bilgiyi zamanında sağlar. Dahili yükseltiölçer sayesinde yüksekliğinizi, barometre sayesinde basınç değişimlerinden faydalanarak hava durumunu öğrenebilirsiniz. Üç eksenli elektronik pusula, hareket esnasında veya sabit durumda iken yönleri doğru biçimde görüntüleyebilmenizi sağlar.
Her durumda isabetli sıcaklık ölçümü için cihazınızı  tempe sıcaklık sensörü ile eşleştirebilirsiniz.
 
Connect IQ
fenix 3 özelleşmiş yazılım için ConnectIQ platformundan yararlanmaktadır. Böylece ugulamaları, veri alanlarını ve saat yüzünü kişiselleştirerek akıllı saatinizi daha da akıllı hale getirebilirsiniz.
 
Bağlantıda Kalın
fenix 3, akıllı telefonunuzdan aldığı kablosuz sinyaller aracılığı ile telefonunuza gelen bildirimleri ekranında gösterir.Akıllı Bildirimler sayesinde emaillerinizi, metin mesajlarını ve telefonunuza gelen diğer bildirimleri akıllı saatinizden görüntüleyebilirsiniz.
 
¹Nabızölçerler ve HRM-run, ayrıca satılmaktadır..
²Uyumlu akıllı telefonlar arasında: iPhone 4S ve daha yeni modeller, Android 4.3, Galaxy S3 ve daha yeni modeller, Galaxy Note 3, Moto X, Moto G, HTC One, Nexus 4 & 5 ve daha yeni modeller bulunmaktadır; telefon ayrıca Bluetooth Smart özelliğine sahip
 olmalıdır. iPhone is a trademark of Apple Inc. Android is a trademark of Google Inc.
 
 
Paket İçeriği
 ? Fenix 3  saat
? USB şarj/veri kablosu
? AC adaptör
? Hızlı başlangıç kılavuzu
  

 

Garmin Fenix 3 Sapphire Titanyum

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 274

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR