Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat
Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat
Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat
Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat
Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat
Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat
Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat

.Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat (010-01338-71)

Marka : Garmin
Para Puan : 10
Fiyat : $0.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat

Garmin Fenix 3 HR Sapphire Bilekten Nabız Ölçer Saat

 
Gerçek Performans Gerçek Tarzla Buluşuyor
 
? GPS/GLONASS uydu alımı ile her yönde paslanmaz çelik EXO? anten, tek başına GPS'ten daha zorlu koşullarda izleme özelliğine sahiptir.
? Elevate? bilek kalp atış hızı teknolojisi bilekte kalp atış hızını ölçer
? Fitness egzersizi, dikey titreşim ve dikey oran, VO2 max, dinlenme danışmanı ve daha fazlası ile ileri koşu dinamikleri gibi özelliklere sahiptir¹
? Yüksek dayanımlı kubbe şeklinde safir lenslerle 1.2 inç güneş ışığında okunabilir Garmin Chroma Display?
? 3 eksenli pusula, altimetre, barometre ve TracBack® özelliği gibi açık hava navigasyon özellikleri
fenix 3 HR çoklu spor çalışması GPS saati dayanıklı, kapasiteli ve akıllıdır. Fitness çalışması için özellik ayarları artı açık hava navigasyon için özellik ayarlarıyla fenix 3 HR herhangi bir çalışma aktivitesi ve yarışma için hazırdır. Connect IQTM platformuna erişim, saat yüzlerinin ve veri alanlarının kişiselleştirilmesine olanak tanır ve indirilebilir widget'lar ve uygulamalar sağlar.
 
 
En Zorlu Koşullara Karşı Koyan Ciddi Tarz
 Gösterişli fenix 3 HR saati koruyucu bir PVD paslanmaz çelik uç ve tuşlara, UV dirençli silikon ve ekstra dayanıklılık için desteklenmiş gövdeye sahiptir. LED arka ışıklı güneş ışığında görülen, yüksek çözünürlüklü renkli Chroma ekran her türlü ışıkta verilerinize ulaşmanıza izin verir. fenix 3 HR, 100 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır ve UltraTrac? pil tasarruf modunda 50 saate kadar, GPS modunda 20 saate kadar ve akıllı saat modunda 3 haftaya kadar pil ömrüne sahiptir (hepsi ayarlara bağlı).
  
Elevate Bilek Kalp Atış Hızı Teknolojisi
fenix 3 HR saati, göğüs kemeri giymeden size kalp atış hızı oran verilerinizi takip etme seçeneği veren Elevate bilek kalp atış hızı teknolojisini içerir. fenix 3 HR, adımları sayma ve uykuyu görüntülemeye ek olarak yakılan doğru kalori bilgisini sağlamak ve fitness çalışmalarınızın yoğunluğunu belirlemek için kalp atış hızını kullanır.
 
Egzersiz Sırasında Oksijen Seviyesi Ölçümü ve Fazlası
fenix 3 HR saati, size formunuz ve fitness'ınız hakkında bilgi vermek için ek çalışma özellikleriyle donatılmıştır. VO2 max oranlayıcı, dakika başına soluduğunuz maksimum oksijen yoğunluğunu belirlemek için koşma hızınız, dakika başına kalp atışı ve kalp atış değişkenliğiniz dahil verileri size sunar. Fitness kazanımlarınızı görmek ve diğerleriyle karşılaştırmak için takip değişimleri. Diğer fitness metrikleri, dinlenme kontrollü artı mevcut VO2 max sayınıza bağlı olarak ideal sonlandırma sürenizi tahmin eden hız tahmincisiyle birlikte bir dinlenme danışmanı içerir.
 
Gelişmiş Koşu Dinamikleri ve Fizyolojik Metrikler
Koşu verilerinizle daha ileri gidin ve genişletilmiş fizyolojik metriklere ve gelişmiş koşu dinamiklerine1 erişimi sağlayın. fenix 3 aşağıdaki verileri bildirir:
 
? Dikey titreşim ve oran ? koşu hareketinizdeki 'sekme' dereceniz ve uzunluğu aşmak için fayda payı
? Zeminle temas süresi ve denge? koşu hareketinde uçuştan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar
? Ritim ? dakika başına adım sayısı
? Uzunluk aşımı? uyumlu mevcut adımlamayı belirler
? Fizyolojik metrikler kalbinizi aşağıdaki verileri sağlamak üzere ölçer:
? Stres miktarı: fenix 3, 3 dakikalığına size tahmini stres seviyenizi sağlamak için dik dururken kalp atış hızı değişkenliğinizi ölçer. Ölçüm aralığı 1'den 100'e kadardır, düşük oranlar düşük stres seviyelerini belirtir
? Performans koşulu: 6-20 dakika koştuktan sonra, fenix 3 gerçek zamanlı koşulunuzu ortalama fitness seviyelerinizle karşılaştırır
? Laktat eşiği: Adım ve kalp atış hızı analizlerinizle fenix 3 kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder
  
Yüzme Profili, Kayak/Sörf Modu, Kürek Çekme ve Golf
 fenix 3 HR saati sadece koşu için değildir; özel özellik ayarları, ayakta kürek çekme ve hatta golf dahil yüzme çalışması, kayak, kürekle çekme sporlarına yardımcı olur. Garmin Swim? cihazından ödünç alınarak, fenix 3 HR saati mesafenizi, adımınızı, atım sayımınızı ve fazlasını takip eder. fenix 3 HR saatinize sadece içinde yüzdüğünüz havuzun boyutunu söylüyorsunuz ve çalışmanıza başlıyorsunuz. Kayak/Sörf modu hız, mesafe, dikey düşüş ve otomatik koşu sayacını (kaldırma çizgisi için Otomatik Duraklatma ile) ve fazlasını parmak uçlarınıza taşır.Kürekle çekme için özellik ayarı kalp atışı miktarınızı sayar ve kalp atışı sayımı oranınızı hesaplar. Golf modu size Garmin Connect?'den indirdiğiniz herhangi tek bir rota için yeşilin ortasını ve ön sırta olan metrajı verir. fenix 3'ünüzü VIRB® hareket kameraları için ANT+® kablosuz bağlantı aracılığıyla bir eldiven dostu kumanda olarak bile kullanabilirsiniz.
  
Yolunuzu Gidin
 fenix 3 HR saat GPS plus ABC'yi kullanarak gidilen yolda kılavuzluk etmek için kapsamlı navigasyon ve takip fonksiyonellikleri sağlar. (altimetre, barometre ve pusula). TracBack özelliği sizi başladığınız noktaya geldiğiniz yoldan geri götürür. İçine yerleştirilmiş sensörleri rota, rakım ve hava değişimlerinde bilgi sağlar.
 
Siz hareket ederken bir "ekmek kırıntısı izi" oluşturarak bir GPS takip günlüğü kaydeder. Ayrıca başlama/bitirme noktası çizgisi, rota kontrol noktası veya bir kamp bölgesi, araç ya da diğer ilgi noktaları gibi konumları işaretlemenizi de sağlar. fenix 3 HR saati ile rotalar oluşturabilir ve takip edebilirsiniz de.
fenix 3 HR saati kablosuz olarak konumları, rotaları ve define avlarını paylaşabilmek için hem ANT+ bağlantı hem de Bluetooth®² akıllı kabiliyetler ile donanımlıdır.
  
Altimetre, Barometre ve Pusula
 fenix 3 HR saati ilgili, gerçek zamanlı bilgi sağlamak için ABC sensörleri ile donanımlıdır. İçe yerleştirilmiş altimetre, yükselme ve alçalmayı doğru şekilde görüntülemek için yükselme verileri sağlarken, barometre de hava basıncındaki kısa süreli eğilimleri göstererek hava değişimlerini tahmin etmek için kullanılabilir. 3 eksenli pusula, hareket etseniz de etmeseniz de rotanızı muhafaza eder.
 
fenix 3 HR saati ABC sensörlerini GPS alıcısını kullanarak otomatik olarak düzeltir ve ayrıca konuma bağlı olarak süreyi ayarlar. Oldukça doğru bir sıcaklık okuması için, onu tempe? dış sıcaklık sensörümüzle eşleştirin.
 
Kişisel Uygulamalar ve Saat Yüzleri
Connect IQ store'umuzdan ücretsiz indirmelerle fenix 3 HR saatini kişiselleştirin. Bir bakışta size bilgi sağlamak için saat yüzünüzü kişiselleştirebilir, veri dosyaları ekleyebilir ve uygulamalarla widget'ler indirebilirsiniz.
 
Bağlı Kalın
Akıllı bildirimler² e-postalarınızı, mesajlarınızı almanızı sağlar ve siz yoldayken bile sizi saatiniz üzerinde uyarır. fenix 3 HR saat uyumlu bir akıllı telefondan² kablosuz sinyal alır ve siz okumaya ne zaman hazır olursanız mesajı kendi ekranında göstererek bir mesajınız olduğunu bilmenizi sağlar.
Diğer bağlı özellikler Garmin Connect çevrimiçi fitness topluluğuna otomatik yükleme, ücretsiz Garmin Connect ve Garmin Connect? Mobile uygulamalarımız aracılığıyla canlı takip ve sosyal medya paylaşımlarını içerir.
  
1Kalp atış hızı ekranları ve HRM-Run, ayrı satılır.
²Telefon Bluetooth® Smart olmalı. Uyumluluk için Garmin.com/BLE'e bakınız.
Bluetooth kelime markası Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve bu markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisansa tabidir.
 
Paket İçeriği
  • fenix 3 HR
  • USB/şarj kablosu
  • AC adaptör
  • Dokümantasyon
 
 Garmin Fenix 3  Sapphire HR
 
 
 
 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 273

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR