250 TL üzeri siparişlerinizde Pharmaton 30 Kapsül, %35 indirimli. Sepet sayfasında seçilebilir.

Fuel:one Micellar Whey Build 907 gr
Fuel:one Micellar Whey Build 907 gr

.Fuel:one Micellar Whey Build 907 gr (GC01378)

Marka : Fuel:one
Para Puan : 10
Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)

Fuel:one Micellar Whey Build 907 gr

Dünyanın İlk Ve Tek Yavaş Salınımlı Whey Protein Tozu

Bir Muscletech markası olan fuel:one, dünyanın ilk ve tek yavaş salınımlı, yani içildikten sonra tıpkı kazein gibi kana yavaş karışan whey proteini Micellar Whey Build?i sunar.

Uzun Saatler Whey Proteinin Gücü

Fuel:one?ın geliştirdiği yenilikçi Micellar Whey Build whey protein tozu, whey proteininin anabolik gücü ile ve uzun salınımlı proteinlerin yararlarını bir araya getirir. Bir Muscletech markası olan fuel:one bu ürünün üretiminde patentli bir teknoloji kullanır.

Özel yöntemler ile saf whey proteininin molekül ağırlığı iki katına çıkartılır. Whey protein molekülü büyüdüğü için, sindirimi daha uzun sürer, içerdiği amino asitler kana daha uzun sürede karışır.
 
Micellar Whey Build protein tozu, antrenman öncesi, antrenman sonrası ya da ara öğünde, kısaca günün her saatinde kullanabilirsiniz. Kullanım özgürlüğü sayesinde, en pratik whey protein tozlarından biridir. 1 porsiyon (1 ölçek) Micellar Whey Build whey protein tozunu 500ml soğuk su ile karıştırarak, günde 1 veya 2 porsiyon alabilirsiniz.

Alerjen Uyarı:Süt ve soya bileşenleri içerir.


Serving Size: 1 Scoop (36g)
Servings Per Container: Approx. 25
Amount Per Serving% Daily Value
Calories140      
Calories From Fat20      
Total Fat2 g3%*
Saturated Fat1.5 g8%*
Cholesterol75 mg25%
Total Carbohydrate6 g2%*
Dietary Fiber1 g4%*
Sugars2 g?
Protein24 g48%*
Vitamin A117 IU2%
Calcium194 mg19%
Iron3 mg17%
Sodium180 mg8%
* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
? Daily Value not estblished.
İçindekiler:
Miselar Whey Protein Konsantresi, Maltodekstrin, Kakao Tozu (Alkali İşlenmiş), Doğal ve Yapay Aromalar, Tuz, Gam Karışımı, Soya Lesitini, Sukraloz, Asesülfam Potasyum.
 

 SKT:  09/2017 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 161

Ürün Tipi
Protein Tozu