Fuel:one Mass Build 2270 gr
Fuel:one Mass Build 2270 gr

.Fuel:one Mass Build 2270 gr (GC01380)

Marka : Fuel:one
Para Puan : 10
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)

Fuel:one Mass Build 2270 gr

Hedefi Hacim Kazanmak Olanlar

Bir Muscletech markası olan fuel:one’ın yeni ürünü Mass Build hacim kazanmak isteyenlerin tercih ettiği, toz formda olan bir karbonhidrat tozu, gainer ürünüdür. Mass Build karbonhidrat tozu sporcuların antrenman sonrasında protein sentezine yardımcı olacak özel bir formüle sahiptir. 

Yüksek hammadde kalitesi

Mass Build karbonhidrat tozu, her servisinde 50 gram protein sunmaktadır. İçeriğindeki protein kalitesi son derece yüksektir. İçeriği hidrolize whey protein, izole whey protein ve whey protein konsantresinden oluşmaktadır. Mass Build karbonhidrat tozu, her servisinde 100 gram karbonhidrat sunmaktadır. İçeriğindeki karbonhidrat kompleks karbonhidrattır.

Kas geliştirici özel formül destekli

Mass Build’in diğer karbonhidrat tozu, gainer ürünlerinden bir başka farkı da özel “Muscle Building Blend” formülüdür. BCAA, glutamin, kreatin monohidrat ve taurin ile desteklenen bu formül, kas gelişimine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İçeriğinde 3 gram lösin ve 7 gram BCAA bulunmaktadır. 

Nasıl Kullanılır?

1 porsiyonu (4 ölçek) 1000 ml soğuk su veya yağsız süt ile günde iki kere karıştırınız. İlk porsiyonu kahvaltı ve öğle yemeği arasında, ikincisini yatmadan önce içiniz. 24 saatlik periyotta 2 porsiyonu aşmayınız. 

Serving Size: 4 Scoops (158g)
Servings Per Container: Approx. 14
Amount Per Serving % Daily Value
Calories 620       
Calories from Fat 25       
Total Fat 2.5 g 4%*
Saturated Fat 2 g 10%*
Cholesterol 80 mg 27%
Total Carbohydrate 100 g 33%*
Sugars 6 g
Protein 50 g 60%*
Calcium 181 mg 18%
Iron .53 mg 3%
Sodium 350 mg 15%
* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established.
Other Ingredients:
Carbohydrate Blend (Maltodextrin, Oat Bran, Quinoa Powder), Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Whey Protein Isolate, Hydrolyzed Whey Protein), Musclebuilding Blend (Creatine Monohydrate, L-Glutamine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), Natural and Artificial Flavors, Gum Blend (Cellulose Gum, Xanthan Gum, Carrageenan), Taurine, L-Alanine, Salt, Soy Lecithin, Glycine, Silicon Dioxide, Sucralose, Acesulfame Potassium.
CONTAINS MILK AND SOY INGREDIENTS. PROCESSED IN A FACILITY THAT ALSO PROCESSES WHEAT, AND EGG INGREDIENTS.
 
SKT:04/2017

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 341

Hedef
Hacim Artışı