.Everlast Prof. Whey Protein 2300gr (GC01801)

Marka : Everlast
Para Puan : 15
Fiyat : ₺289,00(KDV Dahil)

Everlast Prof. Whey Protein 2300gr

Everlast Prof. Whey Protein 2300gr

 

Everlast markası farkıyla

 

Normal kemik ve kas gelişimini destekler. Kas onarımı ve gelişimi için gerekli olan protein ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. EVERLAST ProfessionalWhey zengin oranda BCAA ve amino asit profiline sahiptir. Hafif ve düzenli antreman programına sahip kullanıcılar için önerilebilir. Ürün Çilek Aromalıdır.
  • 25gr /Servis – yüksek kaliteli protein
  • %82 Whey Protein Konsantresi
  • Zengin Amino Asit profili
2300 GR, 74 servis

 

SKT : 07/2020

Protein Tozu Ne Kadar

Kullanım Önerisi:Yaklaşık 31 gr – 1 ölçek ürünü 250ml suda çözerek kullanabilirsiniz. Antreman günlerinde hemen antreman sonrasında tüketilmesi önerilir. Antreman olmayan günlerinizde sabah uyandıktan sonra tüketmeniz önerilir.

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 548

Ürün Tipi
Protein Tozu
Protein İçeriği
Whey Protein
Kullanım Zamanı
Antrenman Sonrası
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Protein Tozu,