11 Ağustos saat 15:00'den sonra oluşturulan siparişleriniz, 15 Ağustos Pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.

SSN Mass Refuel 5000 GrSSN-Mass
SSN Mass Refuel 5000 GrSSN-Mass

SSN Mass Refuel 5000 Gr (SSN-Mass)

Global_Marka : SSN
Global_ParaPuan : 30
Global_Fiyat : ₺649,00(Global_KdvDahil)

SSN Mass Refuel 5000 Gr

SSN Mass Refuel 5000 Gr

SSN Mass Refuel ® 5000 Gr nasıl kullanılır?

Başlangıç Seviyesi

Antrenman günlerinde, antrenmandan önce ve sonra günde 2 porsiyon şeklinde tüketilebilir. Antrenman yapmadığınız günlerde ise kahvaltı sonrasında 1 porsiyon tüketilebilir.

Orta Seviye

Antrenman günlerinde, antrenmandan önce, antrenmandan sonra ve kahvaltıdan sonra 3 porsiyon şeklinde tüketilebilir. Antrenman yapmadığınız günlerde ise kahvaltı sonrası ve uyumadan önce tüketilebilir.

İleri Seviye

Antrenman günlerinde, antrenmandan önce, antrenmandan sonra ve kahvaltıdan sonra şeklinde tüketilebilir. Antrenman yapmadığınız günlerde ise kahvaltıdan sonra ve uyumadan önce tüketilebilir.

SSN Mass Refuel ® 5000 Gr Detaylı Açıklama

SSN Mass Refuel  ® 5000 Gr nedir?

Yağlanmadan kaliteli hacim kazanmanız için formülize edilmiştir bitkisel protein içermeyen ve sadece whey protein içeren kilo-hacim ürünüdür. İngiltere’den patentli  Palatinose™ içeriğine sahiptir. Hacimlenmenizin dışında ürünün toparlayıcı etkisi olabilmektedir ve yoğun antrenman dönemlerinizde zengin içeriği sayesinde enerji verebilir.  Zengin vitamin mineral içeriği sayesinde sporcuların günlük vitamin mineral ihtiyacını karşılamasında yardımcı olabilir.

Palatinose™ nedir?

Palantinose vücudumuzda tamamen hidrolize olur ve emilir. Fakat bu süreç çok daha yavaş gerçekleşir. Bu sebeple düşük glisemik ve insülinemik tepkiye neden olur. Kan şekeri seviyesi temel seviyenin altına düşmez ve böylelikle standart şekerler tüketildiğinde görülen hipoglisemiye neden olmaz. 

Daha uzun süreli doğal enerji : Sukroza göre 4-5 kat daha yavaş sindirilen Pantinose fiziksel ve mental performans için uzun süreli enerji salımı sağlayabilir. 

Kilo kontrolünün desteklenmesi: Palatinose, düşük glisemik ve insülinemik tepkisi sayesinde kan şekeri ve insülinde dalgalanmalara neden olmaz.  Yüksek insülinemik diyetlerin daha fazla yağın depolanmasına ve hatta insülin resitansı ve oboziteye neden olduğu bilinmektedir. Düşük glisemik diyetler ise yağ oksidayonunu destekler.

SSN Mass Refuel  ® 5000 Gr’ın öne çıkan özellikleri:

- 45+ servis

- Servis başı 4 gr glutamin

- Servis başı 3 gr kreatin

- Servis başı 2 Gr Multivitamin ve Mineral Karışımı

- Servis başı 20 gr protein

- Servis başı 82 gr karbonhidrat karışımı

- Aspartam – yapay renklendirici içermez

Product Type
Gainer
Form
Powder
Target
Mass Gainer
Origin
Turkey
Servis Sayısı
40-59
Son Tüketim Tarihi
UrunDetay_BenzerUrunler