Hardline BCAA Fusion 500 gr (GC01424)

Brand : Hardline
Money Points : 8
Price : ₺169,00(Vat included)

Hardline BCAA Fusion 500 gr

BCAA FUSION 

Hardline BCAA FUSION, İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez. Aspartam içermez.
4:1:1 oranında L-Leucine, L-Valine ve L-Isoleucine içerir. Dallı zincirli amino asitler (BCAA) olarak isimlendirilen bu amino asitler, iskelet kaslarında en yoğun bulunan amino asitlerdir. 

Kaslarda amino asit havuzunun %60'ını ve vücutta toplam amino asit döngüsünün %20'sini Glutamin oluşturur. Diğer amino asitlerin aksine sadece Glutamin'in 2 nitrojen atomu vardır ve nitrojen mekiği olarak bilinir. Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Glutamin tüm amino asitler içinde en çok fonksiyona sahip olan temel bir amino asittir ve sporcular tarafından temel bir gıda takviyesi olarak kullanılır.
Antrenmanlar sırasında en çok tüketilen amino asit Glutamin'dir. Glutamin hem anabolik hem de anti katabolik bir amino asittir. 

Hardline BCAA FUSION yoğun antrenman dönemlerinde protein dengesini korumaya yardımcı olur, tadı doğadan bitkisel ekstrakt STEVIA ile tatlandırılmıştır. Hardline BCAA, B6 vitamini ile zenginleştirilerek etkisi arttırılmıştır.

KULLANIMIAntrenmandan 30 dakika önce ve ya antrenmandan esnasında 1 porsiyon [2ölçek(10 g)]  su ile karıştırarak kullanınız.

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 10 toz 
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 50
Bir Servis için Besin Değerleri% Günlük Değer*
Enerji26 kcal
Yağ0.01 gr
Karbonhidrat0.2 gr
Protein6.6 gr
B6 Vitamini2 mg
BCAA Fusion Karışımı9 gr
BCAA 4:1:17.000 mg
L-Glutamin2.000 mg
   
 
Diğer İçerikler: BCAA Fusion Karışımı[BCAA 4:1:1(L-Lösin,L-İzolösin,L-Valin),L-Glutamin],Asitlik düzenleyici(Strik asit,Malik asit),Aroma verici(Doğal özdeş nar aroması),Tatlandırıcılar[Sukroloz,Asesülfam K,Stevya(Steviol Glikozit)],Kıvam verici(Karboksimetil Selüloz),Renklendirici(Ponso 4R) B6 Vitamini(Pridoksin HCI),Ponso 4R: Çocukların aktibite ve dikkatleri üzerine olumsuz etkileri bulunabilir. Alerjenler:Sülfit içerebilir. Tatlandırıcı içerir.

 SKT: 04/2019

Product Type
BCAA
Form
Powder
Target
Muscle
Miktar
401 gr - 500 gr
Servis Sayısı
40-59
Origin
Turkey
Son Tüketim Tarihi
12/2021
We recommend these along with this item.
Similar Items