MHP Maximum Whey 2,2 kg Protein Tozu
MHP Maximum Whey 2,2 kg Protein Tozu

.MHP Maximum Whey 2,2 kg Protein Tozu (x)

Marka : MHP
Para Puan : 12
Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)

MHP Maximum Whey 2,2 kg Protein Tozu

Maximum Whey Protein
Porsiyonda 25 gr Whey Protein İzolatı ve Protein Konsantresi İçerirBCAA’lar ve Glutamin açısından zengindir.
Maximum Whey, Glutamin ve BCAA’lar açısından zengindir ve vücudunuz  yağsız kalmaya devam ederken kaslarınızı geliştirir. Maximum Whey; günlük protein ihtiyacınızı düşük kalori, yüksek protein ve lezzetli bir karışım şeklinde karşılamanız demektir.
Protein Peptitleri  ve Kas Yapıcı Amino Asitlerle doludur
Maximum Whey’in lezzetli whey proteini yağsız kas dokusu oluşumu için ideal proteindir. Yeni kas dokuları elde etmek ve kasları korumak için Glutamin peptitleri ve kas ayapıcı amino asitlerle doludur.
Yüksek performans 2-evre kas infüzyon teknolojisi
Maximum Whey’in “Yüksek performans 2-evre kas infüzyon teknolojisi” vücudunuza Whey protein izolatının tek başına sağladığından daha uzun süreli kas yapıcı amino asit sağlar. Bu teknolojinin 1.evresi Whey protein izolatının hızlı infüzyonunu sağlar böylece kaslara hızlı ulaşır. 2. Evrede konsantre Whey proteininin infüzyonu;  whey protein izolatının tek başına sağladığından daha uzun süreli kas dokusu oluşturma ve koruma sağlar.
Yüksek dereceli mikro filtreli düşük sıcaklıkta işlem
Maximum Whey’deki protein istenmeyen katkı maddelerini yok etmek ve vücudunuza, lezzetli saf whey proteinini sağlamak için “ultra-mikro-filtrelenmiş”tir. En önemlisi Maximum Whey ayrıca ultra düşük sıcaklıkta  işlenmektedir böylece sırasından protein doğal yapısını kaybetmez.Yeni üretim teknolojileri yüksek kalitede proteine uygun fiyatlarla erişim imkanı sağlamaktadır.
Ne iş yarar?
Kas büyümesine yardımcı olur ve kas dokularını onararak gelişimi hızlandırır, fiziksel performansı arttırır, vücut yağını azaltmaya yardım eder, bağışıklık sistemine ve sindirime yardım eder.
Kimler kullanmalı?
Kas dokularını onararak gelişimini hızlandırmak, hızla toparlanmak,fiziksel  performansı  arttırmak, vücuttaki yağ oranını azaltmak, bağışıklık sistemine ve sindirime yardım isteyen herkes. 
Nasıl kullanılır?
1 ölçek (39 g) ürünü 350 ml soğuk su ile karıştırınız.
Alerjen Uyarı
 
Süt ve soya (lesitin) bileşeni içerir.
 

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 39 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 58,21
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 160 **
Yağdan Gelen Kalori 50 **
Yağ 5 g 8%
Doymuş Yağ 2,5 g 13%
Kolestrol 65 mg 22%
Toplam Karbonhidrat 8 g 3%
Diyet Lif 3 g 12%
Şeker 1 g **
Protein 25 g 50%
C Vitamini 1 mg 2%
Demir 1 mg %8
Kalsiyum 177 mg 18%
Sodyum 170 mg 7%
Potasyum 360 mg 10%
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır. 
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
İçindekiler: Premium Zenginleştirilmiş Whey Protein Kompleksi (Whey Protein Konsantresi, Whey Protein İzolatı), Ekramöz, Kakao, Polidekstroz, Doğal ve Yapay Aromalar, Tuz, Soya Lesitini, Selüloz Gamı, Asesülfam Potasyum, Sukraloz.
 
SKT:04/2016

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 366

Ürün Tipi
Protein Tozu
Protein İçeriği
Whey Protein
Kullanım Zamanı
Antrenman Sonrası
Etiketler
Protein Tozu,