Çalışma saatlerimiz haftaiçi 13:00-19:00 olarak değiştirilmiştir.

.Eğriçayır Organik Zerdeçal Propolis Ampul 20 Adet (GC01914)

Para Puan : 8
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺140,00(KDV Dahil)

Eğriçayır Organik Zerdeçal Ampulü

Eğriçayır Organik Zerdeçal Ampulü 20 adet

 

Organik Zerdeçal ve Propolis içeren Takviye Edici Gıda

 

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 001587-11.11.2016

 

Bileşenler; Su, Zerdeçal* Curcuma longa (C. domestica) (%16,24), Agave* Şurubu (Agave tequilana), Portakal* Suyu Konsantresi (Citrus sinensis), Propolis* (%0,63)

 

 *Tüm tarımsal içerikler organik tarıma uygun üretilmiştir.

 Organik sertifikasyon firması Türkiye'de TURKGAP, Avrupa Birliği ülkelerinde Ecocert tir.

Her bir ampül 15ml olup kutu 20 adet ampül içerir.

 

Kullanımı: Günde bir ampülün özellikle sabah kahvaltısından hemen önce, 200ml’lik su veya meyve suyu ile sulandırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Kullanmadan önce çalkalayınız. Peçete ile tutarak ampülün her iki ucunu kırınız.

 

Zerdeçal, sari renge sahip Hindistan mutfağında çok kullanılan bir baharattır. Geleneksel uygulamalarda uzun yıllardır kullanımı olan bir bitkidir. Kökleri etken maddeler içerir. Kurkumin en önemli etken maddesidir. 

Zerdeçal üzerine yıllardır biyomedikal araştırma yapılan önemli bir tıbbı bitkidir.   

Kaynak:

 

Alwi I, et al. The effect of curcumin on lipid level in patients with acute coronary syndrome. Acta Med Indones. (2008)

 

SKT : 12/2020 

 

zerdeçal ampul, zerdeçal, organik zerdeçal , organik gıda


Dikkat! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

Ürün ID: 620

Ürün Formu
Ampul
Hedef
Sağlık
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.