Çalışma saatlerimiz haftaiçi 13:00-19:00 olarak değiştirilmiştir.

.Eğriçayır Bio Devedikeni Enginar Ampulü (GC01907)

Para Puan : 8
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺140,00(KDV Dahil)

Eğriçayır Bio Devedikeni Enginar Ampulü

Eğriçayır Bio Devedikeni Enginar Ampülü 20 ampul 

 

Organik Deve Dikeni, Enginar ve Propolis İçeren Takviye Edici Gıda 

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 001636-18.11.2016 


Bileşenler; Çözücü; Su (%52,94), Tat verici; Agave* Şurubu (Agave tequilana) (%17,40), Tat verici; Portakal*Suyu Konsantresi (Citrus sinensis) (%14,78), Devedikeni* (Silybum marianum) 2250mg (%13,04), Enginar* (Cynara scolymus) 201mg (%1,17), Propolis* 117mg (%0,67) 

 * Tüm tarımsal içerikler organik tarıma uygun üretilmiştir.  ( Deve Dikeni = Milk Thistle)


Bir kutu 20 ampül içerir. Her bir ampül 15ml dir. (Net 300ml)

 Organik sertifikasyon kuruluşu Avrupa Birliği Ülkelerinde Ecocert, Türkiye de ise Turkgap' tır.


Deve dikeni (Silybum marianum), ülkemizde meryemana dikeni olarakta bilinen Batı Avrupa ve Amerika nın bazı yörelerinde de  yetişen ve etken maddesi silimarin olan bir bitkidir. Deve dikeni ekstresi %80 silimarin içerir. Silimarin antioksidan etkisi olan bir maddedir.


Enginar, yiyecek olaraktan sıklıkla tüketilen Güney Avrupa ve Akdeniz çevresinde yetişen, deve dikeni ile aynı aileden gelen bir bitkidir. Yaprak kısımları etkili özellik taşıyan etken maddeler içerir. En önemli etken maddesi sinarin (cynarin)’dir.

Propolis, arıların taze bitkilerden ve ağaç dallarından toplayıp kovana getirdiği propolis, çok sayıda  etken madde içerir.

 

Tavsiye Edilen Günlük Alım Porsiyonu: Günde bir ampülün özellikle sabah kahvaltısından hemen önce, 200ml’lik su veya meyve suyu ile sulandırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Kullanmadan önce çalkalayınız. Peçete ile tutarak ampülün her iki ucunu kırınız.  Çocuk ve yetişkinler için 20 gün boyunca ara vermeden günlük 1 ampül kullanılmasını  tavsiye ederiz. 

 

SKT : 12/2020 

 

Uyarılar: İlaç Değildir.  Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

 Dikkat! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

 

 Milkthistle slyamarin

 

Ürün ID: 619

Ürün Formu
Ampul
Hedef
Sağlık
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.