Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

BSN Rebuild Edge 450gr
BSN Rebuild Edge 450gr

.BSN Rebuild Edge 450gr (GC01742)

Marka : BSN
Para Puan : 8
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

BSN Rebuild Edge 450gr

BSN Rebuild Edge 450gr

 

Antrenman sonrası (post-workout) olarak tasarlanmış kompleks yapıda amino asit gıda takviyesidir. Kas dokusunun korunması ve gelişebilmesi için 3 temel bileşen olan kreatin, glutamin ve BCAA kullanılarak formüle edilmiştir. Kolay çözünür formu sayesinde saniyeler içerisinde homojen karışımı elde etmek mümkündür.

 

Püf Noktalar:
Tek serviste 3 gr kreatin bulundurmaktadır. Ayrıca kreatin kullanılacaksa bu değer göz önünde bulundurulmalıdır. Spora yeni başlayan kişilerin pre-workout ürünlerle birlikte kullanması tavsiye edilmez. Antrenman sonrası toparlanma ve güç verici özelliğe sahiptir.


1 Servis (1 Ölçek) BSN Rebuild Edge 150-180 ml sıvı ile 5-10 sn karıştırılarak hazırlanır. Kolay çözünebilir formda olup shaker kullanımına gerek yoktur. Antrenmandan hemen sonra kullanınız.


 

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 18 gr 
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 25
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 50 kcal 3%
L-Glutamine 5 g **
Lactoferrin 50 mg **
Panax Ginseng 25 mg **
BCAA 4 g **
L-Leucine 2 g **
L-Isoleucine 1 g **
L-Valine 1 g **
Creatine Monohydrate 3,4 g **

SKT:  08/2019

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 20

 

Ürün Tipi
Kompleks Amino Asit
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Kas Artışı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR