Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Biomet S1 Glukozamin Jel 100 mlGlucosamine
Biomet S1 Glukozamin Jel 100 mlGlucosamine

.Biomet S1 Glukozamin Jel 100 ml (GC01890)

Para Puan : 30
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Biomet S1 Glukozamin Jel 100 ml

Biomet S1 Glukozamin Jel 100 ml

 

Likit & Bitkisel Glukozamin içeren kompleks formüllü aromaterapi jel.

✓ Rahatlatıcı etkiye sahip 17 Aktif Bileşen.

✓ Aromatik yağlarca zengin güçlü formülasyon.

 Birçok üniversite ve laboratuvarca yapılmış kapsamlı klinik çalışmalar.

Kullanım Şekli:Ürünü günde iki kez cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

 

İçindekiler

Glukozamin
Hidrolize Kolajen Peptitleri
Bromelain
Boswellia Ekstresi
Hyaluronik Asit
Kondroitin Sülfat
Kafur
Karanfil Yağı
Kırmızı B. Ekstresi
Arnika Ekstresi
Lavanta Yağı
Mentol
Papatya Çiçeği Ekstresi
Zencefil Yağı

Açıklamalar
İçeriğindeki glukozamin frenk üzümünden tamamen bitkisel olarak elde edilmiştir.

 

S1 Glukozamin™ Jel Nedir?

S1 Glukozamin Jel, rahatlamaya yardımcı 17 güçlü bileşen içeren ilk ve tek gelişmiş formüllü aromaterapi masaj kremidir. Uygulanan bölgeye derinlemesine nüfuz ederek rahatlatıcı etki sağlar.

Glukozamin, eklem ve kıkırdak dokuyu oluşturan ana bileşenlerden biridir. Takviye olarak alındığında normal eklem fonksiyonunu destekler ve mevcut kolajenlerin yıkımının azaltılmasına yardımcı olarak kıkırdak üretimini destekler.

Kolajen nedir? Kolajen, vücuttaki temel proteinlerden biridir. Tendonlar, bağlar, kıkırdak ve kemikler de dahil tüm bağ dokunun bütünlüğünü ve esnekliğini sağlayarak cilt yenilenmesine yardımcı olur. Vücuttaki proteinlerin %30’unu kolajenler oluşturur.

Bromelain, ananas bitkisinde bulunan vücutta aktif etkileri olan bir enzimler karışımıdır. Bromelain içindeki aktif maddeler arasında vücutta protein yıkımında görevli enzimler olan proteinazlar ve proteazlar bulunur.  Ananasın sap kısmından veya meyvesinden elde edilebilir.

Boswellia, Boswellia serrata bitkisinin ürettiği sakız reçinesinden elde edilen bir özdür. Akgünlük olarak da bilinen boswellia, boswellik asitler ve anti-enflamatuar etkileri olabilecek maddeler bakımından zengindir.

Hyaluronik Asit, vücut tarafından doğal olarak üretilen berrak yapışkan bir maddedir. Ciltte, bağ dokuda ve gözlerede yüksek miktarlarda bulunur. Temel işlevi, dokuların iyi yağlanmış ve nemli kalmasını sağlamak için suyu tutmaktır.

Kafur, krem, merhem ve losyonlarda yaygın olarak kullanılan bir organik bileşiktir. Kafur yağı, kafur ağaçlarının gövdesinden çıkarılan ve buhar damıtımı ile işlenen bir yağdır. Tahriş, kaşıntı ve enflamatuar durumları hafifletmek amacıyla yardımcı olarak kullanılır.

Karanfil Yağı, öjenol adı verilen enflamasyonu azaltmaya ve enfeksiyonlarla savaşmaya yardımcı olabilecek bir kimyasal içerir. Sakinleştirici özelliği nedeniyle diş hekimliğinde en popüler ürünlerden biridir.

Kırmızı B. Ekstresi, Capsicum olarak da bilinen ve meyvesi bazı ilaçlarının yapımında kullanılan bir bitkinin özüdür. Dindirici ve rahatlatıcı etkisi sayesinde enflamatuar rahatsızlıkların yatıştırılmasında yardımcı olarak kullanılabilir. Ayrıca önemli bir A ve C vitamini kaynağıdır.

Arnika, Avrupa ve Sibirya dağlarında yetişen sarı-turuncu bir çiçek olan çok yıllık bir bitkidir. Dağ papatyası olarak da bilinir. Arnika ekstresinden yapılan kremler ve merhemler, rahatlatmaya yardımcı olarak etki göstermektedir.

 

Kullanım Şekli: Kolajen kremi günde iki kez cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Uyarılar: Haricen kullanılır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve ambalajında saklayınız. Oda sıcaklığında 15-25C arasında muhafaza ediniz. Ürün içeriğindeki bileşenlere alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

Aromatik yağların ısıtıcı etkisinden dolayı S1 Glukozamin Jel’i yüzünüze ve vücudunuzun hassas yerlerine temas ettirmeyiniz. Göz çevresinde ve cildinizin hassas bölgelerinde kullanmayınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Ciltte tahriş veya alerjik reaksiyon gözlenmesi durumunda ürünü kullanmayı bırakınız.

 

 

 

 

 

Ürün Tipi
Glukozamin
İçerik Tipi
Likit
Hedef
Sağlık
Menşei
Türkiye
Renk
Renksiz
Etiketler
Biomet, S1 Glukozamin, Jel,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR