BigJoy Xtend BCAA Protein Bar 12x50 gr
BigJoy Xtend BCAA Protein Bar 12x50 gr

.BigJoy Xtend BCAA Protein Bar 12x50 gr (GC01432)

Marka : BigJoy
Para Puan : 5
Fiyat : ₺108,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺90,00(KDV Dahil)

BigJoy Xtend BCAA Protein Bar 12x50 gr

Dünyada ilk BCAA içeren protein bar

Bigjoy Xtend BCAA Protein Bar, yüksek miktarda BCAA içeren eşsiz bir protein bardır.

Bigjoy Xtend BCAA Protein Bar, %30 protein oranına sahiptir. Her protein barda 16 gram yüksek kalitede protein bulunur.

Bigjoy Xtend BCAA Protein Bar, 2:1:1 oranına sahip 4 gram BCAA içerir.

BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir.

Özellikle spor ve diyet yapıyorken, kiloyu kaslardan değil yağlardan vermek isteyenler için BCAA takviyesi yapmak çok önemlidir. Gün içinde aldığınız kalori miktarı az ise, vücudunuz yağlar ile beraber kasları da yakmaya başlar. BCAA’lar kasların korunmasına yardım eder.  

Bigjoy Xtend BCAA Protein Bar, 2 gram lösin amino asidi içerir. Lösin amino asidi, antrenman sonrasında protein sentezini tetikleyen en önemli amino asittir. Bu yüzden yüksek oranda olması, kas hacmini artırmak isteyenler için son derece önemlidir.

Bigjoy Xtend BCAA Protein Bar, Hindistan cevizi aroması ise eşsiz bir lezzete sahiptir.

Kullanımı: Bigjoy Xtend BCAA Protein Bar, kilo vermek için düşük kalorili beslenen ya da yoğun idman yapan kişilerin en büyük yardımcısıdır. Dilerseniz ara öğün olarak tüketebilir, dilerseniz de antrenman öncesinde ya da sonrasında kullanabilirsiniz. 

SKT: 11/2018

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 333

 

Ürün Tipi
BCAA
Etiketler
Protein Tozu,