Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

BigJoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet BigJoy
BigJoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet BigJoy
BigJoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet BigJoy

.BigJoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet Kreatin (GC01860)

Marka : X
Para Puan : 25
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

BigJoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet

BigJoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet

Yepyeni bir kreatin: Tri-Kreatin Malat


Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir. Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye (adonezin tirfosfat) dönüştürür.

Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde kreatin, hacim artışı kazanmak isteyen sporcuların en sık kullandığı takviyelerden biridir.  

 

Tri-Kreatin Malat’ın farkı nedir?


Adından da anlaşılacağı üzere, Tri-Kreatin malat, 3 tane kreatin molekülü ve malik asidin bağlanması ile oluşur. Bu formu ile ATP üretimini hızlandırır. Daha fazla ATP demek daha fazla enerji demektir. Bu enerji yüksek yoğunluklu, patlayıcı kuvvetin gerektiği yerlerde, örneğin ağırlıkları kaldırırken, sprinte kalkarken ya da yukarı sıçrarken kullanılır.  Yani sadece spor salonunun ağırlık ksımında değil, dayanıklılk gerektiren sporlarda da oldukça faydalıdır. Bu yüzden farklı branşlardan atletler arasında oldukça popülerdir.

Kreatinlere bağlanan malat ise krebs döngüsünde kullanılır. Krebs döngüsü vücudun yağ, karbonhidrat ve proteinleri enerjiye dönüştürdükleri kimyasal tepkimelerin bütünüdür. Malik asit bu kompleks döngüde laktik asit birikimini önleyerk yorgunluğu azaltır ve enerji üretimini hızlandıran madde (katalist) olarak görev alır.  

Kreatinin bu formunun diğer kreatinlere göre daha kolay emildiğini de belirtelim. 

Nasıl kullanılır?
Günde 1 porsiyonu (3 tablet) gün içerisinde alınız.

 

Son Kullanma Tarihi: 03/2022

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 676

 

Ürün Tipi
Kreatin
İçerik Tipi
Tablet
Hedef
Performans
Menşei
Türkiye
Servis Sayısı
31 - 40
Renk
Renksiz
Etiketler
Bigjoy,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR